Superfire Kempingová lampa T25, 400lm, USB

Neodolatelný výrobek Superfire Kempingová lampa T25, 400lm, USB od top značky Superfire jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní ve výprodejové akci. Akční ceny od 218 Kč
Cena: 218 Kč

Kempingová lampa Superfire T25

Kompaktní kempinkové světlo od společnosti Superfire je ideální nejen pro jakýkoli výlet do kempu. Můžete ji také použít v případě výpadku proudu, při opravě auta apod. Můžete ji snadno zavěsit do stanu pomocí háčku, který je k ní připevněn. Světlo, které generuje, nedráždí oči. Příslušenství také spotřebovává málo energie a je vodotěsné. Indikátor vás informuje o stavu nabití baterie a můžete jej dobíjet pomocí síťové nabíječky, powerbanky apod. Tlačítko napájení a nabíjecí port USB jsou zakryty průhledným krytem, který je chrání před vlhkostí.

3 pracovní režimy

Lampa má 3 provozní režimy. Příslušenství pracuje na nejvyšší, střední a nízké úrovni jasu. Vyberte si ten, který vám v dané situaci vyhovuje nejlépe. Uděláte to snadno pomocí jediného tlačítka.

Inteligentní indikátor nabíjení

Sledujte proces nabíjení své svítilny! Díky inteligentním indikátorům můžete kdykoli zkontrolovat úroveň nabití své svítilny. Jsou umístěny nad tlačítkem napájení, takže k nim máte snadný a pohodlný přístup.

Nabíjejte, jak se vám zlíbí

Energii svítilny obnovíte pomocí různých druhů zařízení. Můžete k tomu použít počítač, powerbanku, nabíječku a mnoho dalších. Stačí použít kabel mini USB; doba nabíjení je přibližně 4 hodiny. Příslušenství je možné používat i během nabíjení.

Přiložené stránky

  • lampa
  • USB kabel

Výrobce
Superfire
Model
T25
Rozměry
162 x 28 mm
Hmotnost
280 g
Napájení
7W
Napětí
3.7 V
Kapacita baterie
2400 mAh
Zdroj světla
LED
Materiál
PC
Odolnost proti pádu
do 1 m
Rozsah působnosti
do 12 m
Nakládací port
USB
Vodotěsný
IP42
Pohotovostní doba
přibližně 4 hodiny
Doba načítání
přibližně 4 hodiny
Režimy
vysoký / střední / nízký jas

Barva vícebarevná
Superfire Kempingová lampa T25, 400lm, USB u nás získáte za akční cenu 211 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Superfire


Top