Superfire Čelovka s bezkontaktním spínačem X30, 340lm, USB

Oblíbený a akční kus Superfire Čelovka s bezkontaktním spínačem X30, 340lm, USB od odblíbeného výrobce Superfire jednoduše můžete pořídit tady a teď za výhodnou cenu. Cena od 347 Kč
Cena: 347 Kč

Venkovní svítilna

Supfire X30 je kompaktní čelovka, kterou si můžete vzít kamkoli s sebou. Vejde se vám do kapsy, batohu, kabelky nebo dokonce do sáčku. Čelenka umožňuje nasadit svítilnu na hlavu a používat ji, když potřebujete mít obě ruce volné. Navíc díky možnosti nastavení polohy svítilny v rozmezí 45 stupňů můžeme úhel dopadu světla přizpůsobit vlastním potřebám.

Bezkontaktní spínač

Svítilna je vybavena bezkontaktním spínačem, který umožňuje zapnout svítilnu mávnutím ruky před svítilnou. Tato funkce je užitečná zejména v případě, že máte špinavé ruce nebo špinavé rukavice, které velmi ztěžují stisknutí spínače.

Rychlé nabíjení

Svítilna je napájena jednou baterií s kapacitou 1200 mAh. Baterii lze rychle dobíjet pomocí portu micro USB. K nabíjení svítilny nepotřebujete speciální nabíječku – stačí zapojit kabel micro USB do powerbanky, nabíječky nebo počítače. Během nabíjení bude červená kontrolka signalizovat, že se baterie nabíjí, a až bude baterie nabitá, kontrolka se změní na zelenou.

Silné světlo

LED dioda USA Cree XPG poskytuje silné světlo a má dlouhou životnost. Přídavný panel COB poskytuje světlo s širokým úhlem svícení, dokonale osvětluje nejbližší oblast a umožňuje také zapnout červené světlo, užitečné v obtížných podmínkách nebo nouzových situacích. Světlo má svítivost 340 lumenů a jeho dosvit je 130 metrů. Svítilna má 5 režimů svícení. Tři režimy slouží k ovládání jasu (silný, střední, slabý) a poslední dva k zapnutí červeného světla. K přepínání mezi režimy slouží přepínač svítilny.

Vlastnosti modelu Supfire X30

Pokročilý design, možnost nastavení pracovního úhlu a kombinace červené a bílé barvy odlišují svítilnu X30 od ostatních outdoorových svítilen.

Včetně:

  • Světlomety
  • Kabel USB

Model X30
Zdroj světla CREE XPG LED (horní světlo) COB (hlavní světlo)
Jmenovitý výkon 5
Provozní doba 160 minut
Lumeny 340
Odolnost proti pádu (v metrech) 1
Velikost (mm) 60x45x35
Hmotnost (g) 58
Odolnost proti vodě IP44
Maximální vzdálenost paprsku 60-130
Nabíjecí port micro USB
Kapacita baterie (mAh) 1200
Režimy osvětlení 5 režimů (hlavní světlo>pomocné>hlavní a pomocné>červené světlo>červený stroboskop, vzdálenost snímače 10 cm, má funkci paměti režimů)
Materiál ABS z plastu
Doba nabíjení 167 minut

Barva vícebarevná
Superfire Čelovka s bezkontaktním spínačem X30, 340lm, USB u nás získáte za akční cenu 347 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Superfire


Top