Superfire Solární kempingová lampa T26-S, 500 lm

Kvalitní a levný výrobek Superfire Solární kempingová lampa T26-S, 500 lm originál od značky Superfire snadno můžete pořídit teď za akční cenu! Nabídky od 331 Kč
Cena: 331 Kč

Kempingová lampa Superfire T26-S

Chystáte se kempovat nebo rybařit? Zajistěte si spolehlivý zdroj světla! Kempinkové svítidlo Superfire T26-S se vyznačuje jasem až 500 lm a umožňuje výběr ze 3 režimů svícení. Její provozní doba je přibližně 6,5 hodiny a díky lehkému, přenosnému provedení ji můžete mít vždy po ruce. Zařízení se navíc nabíjí 2 způsoby – pomocí kabelu micro USB nebo vestavěného solárního panelu.

Spolehlivý zdroj světla – na výběr jsou 3 režimy.

Lampa využívá až 36 energeticky úsporných a ekologických zdrojů světla, takže dokáže poskytnout jasné světlo bezpečné pro zrak. Její výkon dosahuje 18 W a jas je až 500 lm. K dispozici máte také 3 režimy svícení – vysoké světlo, slabé světlo a stroboskop. Výkon zařízení tak můžete snadno přizpůsobit svým potřebám!

Dlouhá pracovní doba – 2 způsoby nabíjení

Mějte jistotu, že vám svítilna neodmítne posloužit ani v tu nejméně vhodnou chvíli. Model T26-S je vybaven výkonnou baterií s kapacitou 4800 mAh, která zajišťuje pracovní dobu až 6,5 hodiny. Nabíjet ji můžete dvěma způsoby – pomocí kabelu micro USB nebo pomocí ekologické solární energie – zařízení má zabudovaný malý fotovoltaický panel.

Promyšlený design

Kempingová lampa T26-S je mimořádně lehká a přenosná – může vás doprovázet téměř kdekoli. V batohu nebo cestovní tašce vám nezabere příliš mnoho místa! Skvěle se bude hodit nejen na kempování. Její další výhodou je speciální háček, pomocí kterého ji můžete například zavěsit na strom nebo do stanu. Zařízení má také zabudovaný displej, který vám poskytne informace o stavu jeho nabití.

Mnohostranné využití

Rozhodněte se pro všestranné řešení. Lampa se vyznačuje 360° úhlem svícení, díky čemuž se skvěle hodí pro nejrůznější použití. Pokud chcete, vezměte si ji na kempování nebo rybaření, úspěšně ji využijete i v nouzových situacích, například když vám dojde proud nebo potřebujete drobnou opravu auta. Přístroj může sloužit také jako noční světlo. S jeho pomocí můžete osvětlit i zahradu.

Značka
SuperFire
Model
T26-S
Jas
500lm
Kapacita baterie
4 x 1200mAh
Provozní doba
Přibližně 6,5 h
Nabíjecí port
Micro USB
Dosah
Až 25 m2
Materiál
PC + ABS

Barva vícebarevná
Superfire Solární kempingová lampa T26-S, 500 lm u nás získáte za akční cenu 331 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Superfire


Top