Superfire Kempingová lampa T56, 220 lm

Tento kvalitní a levný výrobek Superfire Kempingová lampa T56, 220 lm od výrobce Superfire získáte tady teď právě levně! Právě teď jen za 160 Kč
Cena: 160 Kč

Kempingová lampa Superfire T56

Kempinkové svítidlo Superfire T56 je ideální pro různé situace. Svítí jasem 220 LM a její maximální dosah je 210 metrů. K dispozici máte 4 režimy svícení a můžete si také nastavit úroveň jejího jasu. Je vybavena silnými magnety a rukojetí, která vám umožní lampu připevnit a přenášet. Je napájena 3 bateriemi AA (nejsou součástí balení) a její provozní doba je 2 hodiny.

Různé režimy svícení

Přizpůsobte si provoz zařízení svým potřebám. Lampa Superfire nabízí 4 různé režimy svícení, takže si můžete vybrat osvětlení pro téměř každou situaci. K dispozici jsou režimy lucerna, červený záblesk, blesk a červený SOS. Kromě toho můžete nastavením výšky lampy upravit úroveň jasu světla.

Promyšlený design

Přístroj je vybaven praktickou rukojetí, která umožňuje pohodlné přenášení, ale i zavěšení například na větev. Má také zabudované magnety, které umožňují připevnit lampu například na karoserii automobilu. Pro její výrobu byl použit odolný materiál ABS, který se vyznačuje mimořádnou odolností proti opotřebení nebo poškození.

Použití podle vašeho přání

Model T56 byl vytvořen s ohledem na různé scénáře použití. Lampa se bude skvěle hodit při opravách automobilů, kempování, kutilství nebo večerních procházkách. Využijete ji jako nouzový zdroj osvětlení při nečekaném výpadku proudu. Vaše možnosti jsou téměř neomezené.

Výrobce:
Superfire
Model
T56
Stupeň ochrany
IP43
Materiál
ABS
Hmotnost
258.1 g
Napájení
5 W (max.)
Úroveň jasu
220 LM
Výdrž baterie
Přibližně 2 hodiny (3x AA)
Dosah
210 m
Režimy svícení
Režim lucerny, režim blesku, červený blesk, červené SOS
Rozměry
138,6 x 86,5 x 90 mm (složený) 200 x 86,5 x 90 mm (rozložený)

Barva vícebarevná
Superfire Kempingová lampa T56, 220 lm u nás získáte za akční cenu 147 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Superfire


Top