Superfire Kempingová lampa T26, 420 lm

Kvalitní produkt Superfire Kempingová lampa T26, 420 lm značky Superfire můžete získat právě skutečně výhodně. Akční cena již od 237 Kč
Cena: 237 Kč

Kempingová lampa Superfire T26

Praktická kempingová lampa Superfire T26 zaručuje rovnoměrné osvětlení bez ohledu na podmínky. Můžete ji snadno nabíjet pomocí kabelu Micro USB, který je součástí balení. Lampa generuje světlo s jasem 420 lm a dosvitem 25 m², takže přesně osvětlí kemp nebo vytvoří jedinečnou atmosféru na zahradě. Může fungovat až 6 h a nabízí 3 režimy osvětlení. Navíc je vybavena praktickým háčkem pro snadnou instalaci.

Spolehlivý zdroj osvětlení

Chystáte se na kempování? Nebo snad pořádáte večírek s přáteli na zahradě? Lampa Superfire bude ideální pro každou situaci a poskytne stabilní 360° osvětlení. Díky špičkové diodě LED generuje zařízení světlo o svítivosti 420 lumenů a má dosah 25 m².

3 provozní režimy

Kempingová lampa nabízí až 3 režimy svícení, takže si její provoz můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. K dispozici máte režimy Low, High a Strobe. Přístroj tak můžete použít při nouzové situaci v autě, na venkovní párty, při večerním čtení knihy nebo při rybaření! Bonusem je navíc ekologický a energeticky úsporný zdroj světla.

Dlouhá pracovní doba

Zařízení je vybaveno výkonnými dobíjecími bateriemi s celkovou kapacitou 3600 mAh, které umožňují 6 h provozu na jedno nabití. Pro obnovení energie stačí svítidlo připojit ke zdroji napájení pomocí kabelu Micro USB, který najdete v balení. Již po cca 8 h bude opět připravena k práci!

Praktické údaje

Model T26 má zabudovaný displej, ze kterého se dozvíte o aktuálním stavu nabití lampy. Už nebudete muset přemýšlet, kdy zařízení připojit k nabíjení! Navíc má lampa také funkční háček, který vám usnadní její montáž.

Přiložené stránky

  • Kempingová lampa Superfire T26
  • USB kabel
  • Uživatelská příručka

Výrobce
Superfire
Model
T26
Jas
420 lm
Dosah
25 m²
Provozní doba
6 h
Doba nabíjení
8 h
Napájení
Dobíjecí lithium-iontová baterie typu 18650
Kapacita baterie
3x 1200 mAh
Napájení
18 W
Odolnost proti vodě
IP42
Režimy osvětlení
Nízké, vysoké a stroboskopické osvětlení
Materiál
PC + ABS
Hmotnost
490 g
Rozměry
φ99 x φ27 x 165 mm

Barva vícebarevná
Superfire Kempingová lampa T26, 420 lm u nás získáte za akční cenu 237 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Superfire


Top