Superfire Čelovka HL07, 320lm, USB

Tento nejprodávanější kus Superfire Čelovka HL07, 320lm, USB od výrobce Superfire získáte u nás nyní ve slevě! Teď v akci 274 Kč
Cena: 274 Kč

Čelovka Superfire HL07

Čelová svítilna Superfire HL07 je vybavena výkonnou baterií s kapacitou 1200 mAh, která zajistí až 4,5 hodiny provozu. Díky svítivosti až 320 lumenů, 5 světelným režimům a voděodolnosti IP67 je ideální pro mnoho situací. Díky flexibilnímu náhlavnímu pásku a snímači pohybu je zařízení také mimořádně pohodlné na používání. Přizpůsobte si jej svým potřebám a užívejte si optimální osvětlení bez ohledu na situaci.

Bude vám sloužit po dlouhou dobu

Aby vám výrobce zaručil spolehlivost svítilny, vybavil ji výkonnou baterií s kapacitou až 1200 mAh. Její nabíjení pomocí běžného kabelu USB trvá pouhé 4 hodiny. Poté vám zařízení může perfektně sloužit až 4,5 hodiny! To je dostatečně dlouhá doba na to, aby vám poskytla vynikající zdroj světla a bezpečí ve tmě.

Dokonale osvětlí každý prostor

Svítilna je ideální do různých terénů. Může vyzařovat soustředěné nebo rozptýlené světlo, takže dokáže účinně osvětlit prostor jak na dálku, tak i v blízkosti. Díky takto komplexnímu fungování zařízení jej úspěšně využijete téměř v každé situaci – bude vaším spolehlivým zdrojem osvětlení v jakémkoli prostoru! Její maximální dosah osvětlení je až 90 m.

Vyberte si z 5 provozních režimů

Díky 5 provozním režimům můžete provoz svítilny snadno přizpůsobit situaci a svým potřebám. Zařízení může svítit silně nebo slabě, v režimu bodového světla (s výkonem až 5 W) nebo v režimu reflektoru (s výkonem až 3 W). Máte také možnost nastavit ji tak, aby poskytovala silné osvětlení v režimech reflektoru a světlometu současně. Díky tomu všemu se HL07 hodí pro použití doma, venku nebo v dílně.

Snadná obsluha

Obsluhu zařízení usnadňuje vestavěný snímač pohybu. Chcete-li svítilnu spustit, stačí před ní mávnout rukou ze vzdálenosti do cca 10 cm. Speciální tlačítko navíc umožňuje rychle a pohodlně přepínat režimy svícení. S jeho pomocí můžete také vypnout HL07.

Přizpůsobte ji situaci

Superfire vám také nabízí možnost nastavení úhlu svítilny v rozsahu 0-45°. Můžete si ji tak snadno přizpůsobit svým potřebám a preferencím. Nastavte si ji tak, aby vám poskytovala optimální osvětlení v každé situaci. Už se nemusíte omezovat pouze na jeden neměnný úhel svícení!

Nebojte se deště

Svítilna má také vodotěsnost podle normy IP67. To znamená, že jí neublíží voda ani déšť. Díky tomu můžete její schopnosti bez obav využívat téměř v jakýchkoli podmínkách. Se svítilnou Superfire budete mít jistotu, že vám světlo nedojde v žádné situaci!

Poskytne vám mimořádné pohodlí

Superfire HL07 je také bezkonkurenčně nejpohodlnější. Svítilna váží pouhých 85 g a je vybavena pružným páskem šetrným k pokožce. Můžete ji tedy nosit po dlouhou dobu bez sebemenších obav – nehrozí únava ani bolesti hlavy. Snadno vám uvolní ruce a poskytne možnost vykonávat efektivní činnosti i po setmění.

Používejte ji, kde chcete a jak chcete

HL07 se vyznačuje množstvím možných aplikací. S úspěchem ji využijete při turistice nebo běhu po setmění. Můžete si ji vzít také na kempování nebo rybaření. Bude se vám také hodit, když se vám během noční cesty porouchá auto – správné osvětlení vám pomůže s jeho opravou. Použití svítilny usnadňuje také speciální háček, díky kterému můžete přístroj zavěsit na požadované místo a proměnit jej v praktickou lampu.

Výrobce Superfire
Model HL07
Zdroj světla LED
Jmenovitý výkon 5W (reflektor)/3W (světlomet)
Rozsah až 90 m
Stupeň ochrany IP67
Materiál TPR PC ABS
Hmotnost 85 g
Provozní doba až 4,5 h
Rozměry 58x45x38 mm
Kapacita 1200 mAh

Barva vícebarevná
Superfire Čelovka HL07, 320lm, USB u nás získáte za akční cenu 274 Kč.

Další produkty z kategorie Čelovky

Další produkty od výrobce Superfire


Top