Superfire Kempinkové svítidlo UV T15, 350lm, USB

Tento nejprodávanější produkt Superfire Kempinkové svítidlo UV T15, 350lm, USB originál od značky Superfire snadno naleznete u nás skutečně výhodně! Nabídky od 343 Kč
Cena: 343 Kč

Kempinkové svítidlo Supfire T15

Malá a praktická kempingová lampa Supfire T15 se osvědčí v mnoha případech – doma i venku. Díky 5 režimům svícení ji můžete přizpůsobit svým aktuálním potřebám. Díky UV světlu bude toto praktické zařízení vaším spolehlivým spojencem v boji proti komárům. Pracovní doba přibližně 300 minut a magnety zabudované v základně jsou dalšími výhodami této jedinečné lampy.

Až 5 režimů svícení

Zařízení svítí několika způsoby a nabízí až 5 provozních režimů. Díky přední svítilně s dosvitem až 320 m je ideální jako svítilna. Poskytuje silné, slabé nebo stroboskopické osvětlení. T15 také vyzařuje rovnoměrné, boční světlo. To zase může být silné nebo slabé. Díky tomu všemu lze světlo snadno přizpůsobit vašim představám.

Výkonná baterie – snadné nabíjení

Svítilna má vestavěnou baterii 18650, která na jedno nabití zajistí až přibližně 300 minut provozu. Jak zařízení nabíjet? Je to jednoduché – stačí ji připojit ke zdroji napájení běžným kabelem USB. O stavu nabíjení budete informováni barvou světla – červená znamená, že se lampa nabíjí, a modrá, že je plně nabitá.

Vaše zbraň proti komárům

Zařízení je vybaveno UV lampou, která se účinně vypořádává s komáry. Světlo přiláká hmyz, který je následně usmrcen kontaktem s elektrickou sítí. Jak vidíte, Superfire T15 není jen světlo – je to také vaše zbraň v boji proti otravnému hmyzu! Její funkce jistě oceníte během dlouhých letních večerů, kdy komáři útočí s dvojnásobnou silou.

Mimořádně pohodlné používání

S hmotností pouhých 281 g je světlo mimořádně kompaktní a praktické. Můžete ji snadno použít, kdekoli ji potřebujete. Napomáhají tomu takové prvky konstrukce, jako je speciální háček, který vám umožní zavěsit jej na požadované místo. Magnetické prvky v základně lampy vám navíc umožní stabilně ji umístit na určité povrchy.

Můžete ji použít v mnoha situacích

Četné přednosti svítilny umožňují její úspěšné použití v různých situacích. Osvědčí se například jako zdroj světla při kempování, praktická lampička na čtení, šikovná svítilna a účinný odpuzovač hmyzu během letních večerů strávených na balkoně, u táboráku nebo u vody. Je jen na vás, jak T15 využijete!Značka


Supfire


Model


T15


Zdroj světla


LED


Svítivost


až 500 lm


Jmenovitý výkon


5W


Runtime


4-8h


Materiál


PC ABS


Hmotnost


281g


Velikost


135x72x72 mm

Barva růžová
Superfire Kempinkové svítidlo UV T15, 350lm, USB u nás získáte za akční cenu 415 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Superfire


Top