Superfire Kempingová lampa T60-A, 2,5 W

Neodolatelný produkt Superfire Kempingová lampa T60-A, 2,5 W od známé značky Superfire snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní levně. Ceny již od 106 Kč
Cena: 106 Kč

Kempinkové světlo Superfire T60-A, 2,5 W

Zapomeňte na zakopávání o stanové šňůry. SuperFire vám poskytne osvětlení, když ho potřebujete. Je napájena bateriemi AAA a doba provozu přístroje umožňuje 8 hodin nepřetržitého používání. Má několik režimů osvětlení a jeho robustní konstrukce zajistí, že vám SuperFire bude sloužit po mnoho sezón.

Další funkce

SuperFire T60-A nabízí nastavitelné osvětlení. Silný nebo střední režim se vám bude hodit, když budete potřebovat vidět více. O něco slabší osvětlení bude dokonalou kulisou pro dlouhé rozhovory do rána nebo když už všichni spí a vy hledáte s batoletem cestu na toaletu. V případě potřeby můžete aktivovat SOS režim, kterým je lampička vybavena.

Robustní konstrukce

Za zmínku stojí i robustní konstrukce. Lampička je vyrobena z mimořádně odolných materiálů. Navíc disponuje stupněm vodotěsnosti IP 44, takže bude dobře fungovat i v letních deštích. Pro vaše pohodlí je přístroj vybaven háčkem, takže jej můžete kamkoli zavěsit a také si jej v případě potřeby vzít s sebou.

V sadě:

  • Sada: Svítilna,
  • návod k použití

Výrobce:
SuperFire
Model
T60-A
Napájení
2,5 W
Napájení
3 x AAA
Provozní doba
cca 8 h
Hmotnost
64 g
Materiál
ABS
Stupeň voděodolnosti
IP 44
Rozměry
70 x 42 mm
Režimy provozu
Silný – Střední – Slabý – Stroboskop – SOS – Vypnuto.

Barva vícebarevná
Superfire Kempingová lampa T60-A, 2,5 W u nás získáte za akční cenu 94 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Superfire


Top