Superfire Čelovka HL78, 320lm, USB-C

Velmi žádaný výrobek Superfire Čelovka HL78, 320lm, USB-C od kvalitní značky Superfire snadno můžete pořídit u nás teď opravdu levně! Ceny již od 323 Kč
Cena: 323 Kč

Čelová svítilna Superfire HL78

Svítilna HL78 vám usnadní večerní výlety, posvítí na cestu při kempování nebo venčení psa. Svítilna generuje světlo o svítivosti 320 lm a na jedno nabití funguje přibližně 5,5 h. Navíc má další zdroj energie – 3 baterie AAA. Nabízí několik provozních režimů a nastavení v úhlu 90°. Její provoz navíc usnadňuje snímač pohybu.

Různé scénáře použití

Svítilna Superfire se osvědčí v různých situacích. Využijete ji v dílně, při večerních túrách, běhání nebo horolezectví. Své využití najde také při jízdě na kole, kempování nebo při náhlém výpadku proudu.

Spolehlivá

Chystáte se kempovat a obáváte se, že se svítilna v nejméně vhodnou chvíli vybije? Nemusíte! Svítilna HL78 je vybavena lithiovou baterií s kapacitou 1 200 mAh, která na jedno nabití vydrží zhruba 5,5 hodiny. V balení najdete kabel USB-C pro snadné nabíjení. Přibližně po 2 h bude svítilna opět připravena k použití. Svítilnu lze navíc napájet 3 bateriemi AAA (nejsou součástí balení), takže si můžete být jisti, že vás HL78 nezklame.

Přizpůsobte si její provoz podle svých potřeb

S ohledem na potřeby různých uživatelů je svítilna vybavena několika provozními režimy. Můžete si vybrat mezi vysokým/nízkým jasem, červeným světlem nebo bílým/červeným stroboskopem. Stačí jen stisknout tlačítko napájení. Kromě toho můžete nastavit úhel svícení až do 90° a dále přizpůsobit její provoz.

Promyšlený design

Pro ještě pohodlnější ovládání je svítilna vybavena snímačem pohybu – pro zapnutí stačí přiblížit ruku k HL78. Navíc je odolná proti vodě podle normy IP44, takže ji můžete bez obav používat i za deštivého počasí. A co víc, povrchová úprava z ABS plastu je zodpovědná za její odolnost a schopnost odolat pádu z výšky až 1 m.

Přiložené stránky

  • svítilna
  • řemínek
  • Nabíjecí kabel USB-C

Značka
Superfire
Model
HL78
Hmotnost
79 g
Rozměry
60 x 44 x 40 mm
Napájení
5 W (max.)
Napětí
3.7 V
Napájení
Lithiový akumulátor, 3 baterie AAA (nejsou součástí dodávky)
Kapacita dobíjecí baterie
1200 mAh
Provozní režimy
bílé světlo s vysokým/nízkým jasem, stroboskop, červené světlo: stroboskop
Teplota barev
6000K
Materiál
ABS
Odolnost proti pádu
do 1 m
Odolnost proti vodě
IP44
Rozsah osvětlení
110 m
Jas
320 lm
Nabíjecí port
USB-C
Barva
černá
Doba nabíjení
cca 2 h
Provozní doba
cca 5,5 h

Barva vícebarevná
Superfire Čelovka HL78, 320lm, USB-C u nás získáte za akční cenu 323 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Superfire


Top