Superfire Kempinkové svítidlo T20, 180lm, USB

Akční a ve slevě kus Superfire Kempinkové svítidlo T20, 180lm, USB značky Superfire můžete pořídit zrovna za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 112 Kč
Cena: 112 Kč

Přenosné světlo SuperFire T20 – ideální pro kempování

Kompaktní světlo SuperFire T20 je ideální pro kempování. Svítí jasem až 200 lumenů a poskytne optimální osvětlení v mnoha situacích. Výkonná baterie s kapacitou 1200 mAh zaručuje dlouhou dobu provozu a nízká hmotnost 90 g umožňuje vzít si zařízení kamkoli s sebou. Díky 4 světelným režimům navíc můžete její výkon snadno přizpůsobit svým potřebám.

Optimální osvětlení

Vyzařované světlo je šetrné k očím. Vyniká také vysokým jasem. Proto je T20 ideální pro širokou škálu situací- téměř všude dokáže poskytnout přesně takové osvětlení, jaké si přejete – v interiéru i exteriéru.

4 režimy osvětlení

Světlo SuperFire může svítit 4 způsoby – silně, slabě, se stroboskopickým efektem nebo v režimu SOS. Díky tomu je ideální pro různá použití. Poskytne vynikající osvětlení na kempování, v garáži nebo v kůlně. Dobře poslouží také jako noční lampička v ložnici nebo v dětském pokoji. Možnosti jsou téměř nekonečné.

Extrémně výkonná

Výkonná dobíjecí baterie zajišťuje až 10 hodin provozu v režimu silného světla. Navíc můžete lampu rychle a pohodlně nabít pomocí jednoduchého kabelu USB. To vše znamená, že vás lampa T20 potěší efektivním a účinným výkonem. K tomu, abyste si mohli užívat extrémně jasného osvětlení po dobu 10 hodin, není třeba mnoho!

Užijte si pohodlné ovládání

T20 se také velmi snadno používá. Jediné pohodlné tlačítko umožňuje provádět všechny operace. S jeho pomocí lampu zapnete a vypnete a také změníte režim svícení. Nejdůležitější je vaše pohodlí!

Multifunkční

Lampu je možné zavěsit na speciální háček. To vám umožní použít ji v ještě rozmanitějších scénářích. Můžete ji například zavěsit do garáže, abyste při kutilství viděli více. Tuto možnost využijte také při kempování – tímto způsobem skvěle rozzáříte i tu nejtemnější noc.

Vezměte si ji s sebou

Lampa je lehká a malá – její rozměry jsou pouze 80x80x74 mm. Snadno se vám tedy vejde do zavazadla a můžete si ji vzít s sebou do stanu nebo na výlet do kempu. Lampa nezabírá příliš mnoho místa, takže jej můžete použít téměř kdekoli, kde ho potřebujete. T20 představuje optimální osvětlení a zároveň šetří místo!

W zestawie

  • Lampa turystyczna
  • Przewód USB

Výrobce Superfire
Model T20
Zdroj světla 2835led
Jmenovitý výkon 2
Provozní doba 4-10H
Lumeny 180
Odolnost proti pádu (v metrech) 1
Velikost (mm) 80x80x74
Hmotnost (g) 60
Vodotěsný NE
Maximální vzdálenost paprsku 5
Nabíjecí port micro USB
Kapacita baterie (mAh) 1200
Materiál pp
Doba nabíjení 3H

Barva růžová
Superfire Kempinkové svítidlo T20, 180lm, USB u nás získáte za akční cenu 109 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Superfire


Top