Superfire Kempingová lampa T51, USB-C

Tento diskontní produkt Superfire Kempingová lampa T51, USB-C od populární značky Superfire snadno můžete získat tady skutečně levně! Akční cena již od 251 Kč
Cena: 251 Kč

Kempinkové svítidlo Superfire T51

Chystáte se na noční výlet ve stanu? Nebo snad pořádáte večírek s přáteli na zahradě? Lampa Superfire T51 bude perfektně fungovat v každé situaci! Nabízí stabilní osvětlení a umožňuje nastavit intenzitu světla. Její retro design potěší nejednoho uživatele a díky vodotěsné konstrukci se nezalekne žádných povětrnostních podmínek!

Mnoho možností

Lampa byla vytvořena s ohledem na různé scénáře použití. Skvěle se bude hodit při kempování nebo při nocích pod širým nebem. Poskytne také atmosférické osvětlení při setkání s přáteli na zahradě a bude také zajímavým doplňkem v domácnosti. Navíc díky možnosti nastavení jasu světla jej snadno přizpůsobíte svým představám.

Speciálně navržená konstrukce

Zastihl vás déšť během víkendového kempování a obáváte se poškození lampy? Nemusíte! Lampa T51 se vyznačuje vodotěsnou konstrukcí na úrovni IP43 – kapky deště pro ni nejsou žádnou hrozbou. Lampa je vybavena praktickým háčkem, který umožňuje pohodlné přenášení nebo zavěšení například ve stanu nebo na větvi.

Přiložené stránky

  • lampa
  • kabel USB-C / USB-A
  • dobíjecí baterie AB10
  • uživatelská příručka

Výrobce
Superfire
Model
T51
Barva
Černá
Nabíjecí rozhraní
USB-C
Kapacita baterie
1400 mAh
Vodotěsnost
IP43

Barva vícebarevná
Superfire Kempingová lampa T51, USB-C u nás získáte za akční cenu 290 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Superfire


Top