Superfire Čelovka HL05-E, 120 lm, USB

Unikátní kus Superfire Čelovka HL05-E, 120 lm, USB od známé značky Superfire jednoduše najdete tady a teď v akci. Nabídka od 229 Kč
Cena: 229 Kč

Čelová svítilna Superfire HL05-E

Čelová svítilna Superfire HL05-E se vyznačuje světelným výkonem 120 lm. Nabízí 5 režimů svícení a funkci inteligentní detekce a má maximální dobu provozu 5 hodin. Můžete ji nabíjet pomocí kabelu USB a na stav nabití vás upozorní barva světla. Za zmínku stojí také její malé a vodotěsné provedení (IP44), které zaručuje pohodlí při používání.

Přizpůsobeno vašim potřebám

Provoz zařízení si můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. Svítilna nabízí až 5 různých režimů svícení – silné světlo, střední světlo, lehké světlo, stroboskop a SOS. Režim můžete snadno změnit pomocí vyhrazeného tlačítka na horní straně pouzdra. Navíc je vybavena funkcí inteligentní detekce – stačí mávnout rukou v dosahu svítilny, aby se spustila!

Pohodlné nabíjení

Svítilnu Superfire můžete používat až 5 hodin. V případě potřeby ji můžete pohodlně nabít pomocí kabelu USB, který je součástí sady. O stavu nabíjení budete informováni barvou světla – červená znamená nabíjení, zatímco když se rozsvítí modře, zařízení bude opět připraveno k použití. Samotné nabíjení trvá přibližně 2 hodiny.

Vícenásobné použití

Čelovka HL05-E se bude skvěle hodit v mnoha situacích. Mimo jiné ji využijete při večerním běžeckém tréninku, horské turistice nebo jízdě na kole po setmění. Využijete ji také při opravě auta nebo drobných údržbářských pracích. Vaše možnosti jsou téměř neomezené!

Vytvořeno s ohledem na uživatele

Kompaktní rozměry svítilny, nízká hmotnost a nastavitelný popruh na hlavu poskytují bezkonkurenční pohodlí při používání. Je odolná proti vodě (IP44) a prachu, takže ji můžete bez obav používat i v dešti. Můžete si také nastavit úhel svícení.

Přiložené stránky

  • Svítilna na hlavu
  • Pásek na paži
  • nabíjecí kabel USB

Výrobce
Superfire
Model
HL05-E
Napájení
2W
Úroveň jasu
120 LM
Kapacita baterie

800 mAh (14500)
Doba nabíjení
přibližně 2 hodiny
Provozní doba
přibližně 5 hodin
Rozměry
65 x 32 x 39 mm
Hmotnost
50 g
Voděodolnost
IP44

Barva vícebarevná
Superfire Čelovka HL05-E, 120 lm, USB u nás získáte za akční cenu 229 Kč.

Další produkty z kategorie Čelovky

Další produkty od výrobce Superfire


Top