Superfire Světlo na kolo BL12, 4800mAh, USB

Zlevněný produkt Superfire Světlo na kolo BL12, 4800mAh, USB originál od výrobce Superfire můžete pořídit tady a teď právě skutečně levně! Nabídky od 491 Kč
Cena: 491 Kč

Světlo na kolo Superfire BL12

Světlo na kolo se dvěma LED diodami vám zajistí bezpečnost na silnici a poslouží také jako praktická svítilna za jakýchkoli podmínek. Je vodotěsné a má ochranu proti pádu z výšky až 1 metr a díky portu USB můžete snadno doplnit jeho baterii. Je vybavena pohotovostním režimem, v němž vydrží nepřetržitě pracovat 8,5 hodiny.

Sedm provozních režimů

SuperFire BL12 má dva typy svícení – krátké a dlouhé. V různých konfiguracích nabízejí sedm úrovní provozu. Krátká světla na úrovni světla a silného světla a také v režimu SOS a dlouhá světla, která poskytují širší a delší světelný paprsek, který nastavíte na úrovni světla nebo silného světla. Poslední dva režimy jsou dlouhá světla slabá a dlouhá světla v režimu SOS.

Světlo pro bezpečnou jízdu

Díky vypouklé čočce je světlo ideálním silničním světlem. Je navrženo tak, aby neoslňovalo řidiče a chodce, takže poskytuje naprostou bezpečnost při jízdě v noci nejen vám, ale i těm, které míjíte.

Univerzální nabíjení a pohodlné ovládání

Je vybaveno vstupem USB a tlačítkem pro zapnutí a vypnutí, které současně indikuje úroveň nabití. BL12 je navíc praktická a málo váží, takže může sloužit i jako svítilna.

Snadná a rychlá instalace

Toto světlo na kolo se velmi snadno instaluje a díky odnímatelnému držáku si ho můžete rychle vzít s sebou, když potřebujete světlo mimo kolo.

Značka
Superfire
Model
BL12
Kapacita baterie
4800mAh (v.2 18650)
Napájení
10W x 2
Napětí
3,7V
Doba nabíjení
~5h
Materiál
Slitina hliníku
Vodotěsnost
IP44

Barva vícebarevná
Superfire Světlo na kolo BL12, 4800mAh, USB u nás získáte za akční cenu 533 Kč.

Další produkty z kategorie Světla na kolo

Další produkty od výrobce Superfire


Top