Cattara Čelovka STRIP SENSOR 350lm nabíjecí

Tento akční výrobek Cattara Čelovka STRIP SENSOR 350lm nabíjecí od populárního výrobce Cattara jednoduše získáte teď ve slevě! Akční ceny od 457 Kč
Cena: 457 Kč

Nabíjecí čelovka s drobnými rozměry a výkonou LED diodou, kombinovanou svítícím páskem a pohybovým senzorem.

Hlavní zdroj světla je vysoce svítivá Cree XP-E LED se svítivostí 150/60lm, která je opatřená reflektorem pro zvýšení optického výkonu s dobou svícení 4/8 hod dle intenzity svícení. Pásek je tvořen COB diodami o svítivosti 350/150 lm s dobou svícení 2,5/5 hodin dle nastavené intenzity svícení.

Čelovka je opatřena pohybovým senzorem, který umožňuje ovládání mávnutím ruky okolo svítilny (senzoru), po jeho aktivaci pomocí tlačítka senzoru na boku svítidla. Čelovku je rovněž možné ovládat běžným cyklováním pomocí tlačítka vypínače na boku těla.

Svítilna nabízí celkem 5x režimů svícení, 4x běžné režimy svícení (normální, nebo slabé osvětlení obou svítidel zvlášť), ale rovněž je možné aktivovat SOS blikání obou svítidel a to stiknutím obou tlačítek těla čelovky naráz.

O napájení se stará vestavěná baterie s kapacitou 1200mAh. Nabíjení je řešeno pomocí přiloženého USB-C kabelu. LED signalizace během nabíjení svítí červeným světlem a po dokončení procesu nabíjení svítí zeleně.

Tělo čelovky má drobné rozměry a nízkou hmotnost 70 g. Silikonový popruh je délkově nastavitelný a zajišťuje vysokou míru pohodlí. Čelovku je tak možné použít na jakkoliv velkou hlavu.

Technická data
Zdroj světla Cree XP-E / COB
Světelný tok 150 / 350 lm
Počet režimů svícení 5x
Napájení Akumulátor 1200 mAh
Nabíjení USB-C (2,5 hod)
Materiál odolný plast, silikon
Rozměry těla 60 x 32 x 18 mm
Ovládání tlačítky, pohybovým senzorem
Popruh silikonový, nastavitelný

Barva vícebarevná
Cattara Čelovka STRIP SENSOR 350lm nabíjecí u nás získáte za akční cenu 699 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Cattara


Top