Superfire Svítilna na kolo GT-R3, 600lm, USB

Kvalitní a žádaný výrobek Superfire Svítilna na kolo GT-R3, 600lm, USB od odblíbeného výrobce Superfire naleznete tady teď téměř zdarma! Akční cena již od 347 Kč
Cena: 347 Kč

Superfire GT-R3 světlo na kolo

Jezdili jste někdy na kole bez pořádného osvětlení? Jízda ve tmě, kdy nevidíte objekty na silnici nebo blížící se lidi, je nejen obtížná a nepříjemná, ale také nebezpečná. Světlo na kolo GT-R3 od společnosti Superfire vám pomůže podobné problémy vyřešit! Poskytuje jasné světlo, které si můžete přizpůsobit svým potřebám a vybrat si z 6 dostupných režimů. Zařízení se snadno instaluje a skvěle vypadá, má také krytí IPX5. Baterie s dlouhou výdrží vám zajistí dlouhou dobu provozu. GT-R3 lze používat také jako svítilnu.

6 režimů svícení – vyberte si ten správný pro vás

Svítilna nabízí až 6 světelných režimů, takže ji můžete snadno přizpůsobit podmínkám na silnici i svým požadavkům a zvyklostem. Můžete si vybrat 100% nebo 50% osvětlení, 100% bodové světlo a 100% osvětlení a bodové světlo. Můžete si také vybrat stroboskop nebo dýchající červené světlo na boku přístroje. GT-R3 splní potřeby i těch nejnáročnějších cyklistů!

Dlouhá doba provozu

Nemusíte se bát, že svítilna odmítne fungovat, když to nejméně čekáte. GT-R3 je vybavena baterií s kapacitou 2400 mAh, která se vyznačuje vysokou výdrží. V závislosti na zvoleném režimu může zařízení pracovat až 2-7 hodin na jedno nabití. Chcete-li světlo nabít, stačí jej připojit ke zdroji napájení pomocí vestavěného portu micro USB. Indikátory umístěné na horní straně zařízení vám poskytnou informace o stavu baterie.

Spolehlivost za všech podmínek

Nebojíte se ani nejrůznějších podmínek na silnici? Pořiďte si svítilnu, která je zvládne! GT-R3 má krytí IPX5, což znamená, že ji můžete bez obav používat na slunci i v dešti. Vodní paprsky pro ni nepředstavují velkou hrozbu. Se svítilnou Superfire můžete bezpečně uniknout lijáku.

Navrženo pro vaše pohodlí

Díky odolné hliníkové slitině je svítilna nejen odolná proti poškození, ale také působí moderním a stylovým dojmem. Na horní straně krytu se nachází citlivé tlačítko, kterým můžete zařízení pohodlně ovládat. Instalace svítilny je hračka – stačí použít praktický pásek, který umožňuje rychlé a stabilní připevnění na řídítka kola.

Užitečná v různých situacích

Lampa poskytuje jasné světlo, což v kombinaci s její nastavitelností umožňuje její použití různými způsoby. GT-R3 se vám bude hodit během nočního cyklistického výletu i v situaci, kdy se váš plánovaný návrat domů opozdí a vy potřebujete jet po setmění. Chcete více? Nic vám nebrání použít toto praktické zařízení jako svítilnu!

V balení

  • Svítilna na kolo (s vestavěnou dobíjecí baterií)
  • USB kabel

Značka Superfire
Model GT-R3
Zdroj světla JINGRUI XK x2
Jas 600 lm
Výkon 7W x2
Zdroj napájení Vestavěná baterie 18650
Kapacita baterie 2400mAh
Provozní doba 2-7h
Doba nabíjení Přibližně 3 h
Rozsah Až 130 m
Materiál Hliník
Rozměry 107x48x32mm
Hmotnost 209g
Nabíjecí port micro USB

Barva vícebarevná
Superfire Svítilna na kolo GT-R3, 600lm, USB u nás získáte za akční cenu 347 Kč.

Další produkty z kategorie Světla na kolo

Další produkty od výrobce Superfire


Top