Superfire Svítilna S11-D, 135 lm, USB

Tento kvalitní a levný kus Superfire Svítilna S11-D, 135 lm, USB od kvalitní značky Superfire snadno pořídíte právě teď levně! Akční cena od 147 Kč
Cena: 147 Kč

Svítilna Superfire S11-D

Hledáte praktickou svítilnu, kterou můžete snadno uložit do kapsy? Svítilna Superfire S11-D splní vaše očekávání. Poskytuje svítivost 165 lumenů a má dosvit 165 metrů. Svítilna nabízí 4 režimy provozu, výhodou je také výkonný akumulátor a dlouhá doba provozu. Výrobek je lehký a kompaktní – váží pouhých 74 g a můžete si jej snadno vzít s sebou na místo, které si vyberete.

Účinné osvětlení

Díky kvalitní LED diodě svítilna úspěšně osvítí prostor na vzdálenost až 165 metrů. Generuje silné světlo o jasu 135 lm a vyniká příkonem 2 W, takže poskytuje stabilní, rovnoměrné osvětlení. Svítilna S11-D se osvědčí doma i venku.

4 provozní režimy

Svítilna nabízí 4 provozní režimy, takže ji můžete použít v mnoha různých situacích. K dispozici máte režimy Slabý a Silný a také Strobe, při kterém jasné světlo bliká s vysokou frekvencí. Na výběr je také režim SOS, který vám umožní přivolat pomoc v nouzi.

Uložte si ji do kapsy

Svítilna Superfire S11-D je mimořádně praktická, takže je ideální pro použití jako kapesní svítilna. Váží pouhých 74 g a její rozměry jsou 113 x 24 x 24 mm. Můžete si ji vzít s sebou do přírody a díky vestavěné baterii s kapacitou 800 mAh vám poslouží 2 hodiny. Stejnou dobu bude trvat, než se její energie obnoví.

Pevná konstrukce

Svítilna je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž je odolná vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození. Můžete si ji tedy vzít například pod stan a nemusíte se obávat poškození výrobku. Za zmínku stojí také indikátory nabíjení – červená barva informuje o stavu nabíjení, zatímco modrá signalizuje plnou obnovu energie.

Přiložené stránky

  • Svítilna Superfire S11-D x1
  • Nabíjecí kabel x1
  • Uživatelská příručka x1

Výrobce
Superfire
Model
S11-D
Jas
165 lm
Dosah
Až 165 m
Typ diody
LED
Provozní doba
Přibližně 2 h
Doba nabíjení
Přibližně 2 h
Napájení
Dobíjecí lithium-iontová baterie typu 18650
Kapacita baterie
800 mAh
Napětí
3.7 V
Napájení
2 W
Vodotěsnost
Žádná
Odolnost proti pádu
Do 1 m
Rozměry
113 x 24 x 24 mm
Hmotnost
74 g
Režimy osvětlení
Slabé, silné, stroboskop, SOS

Barva vícebarevná
Superfire Svítilna S11-D, 135 lm, USB u nás získáte za akční cenu 147 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Superfire


Top