Cattara Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E)

Výjimečný a žádaný kus Cattara Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) značky Cattara můžete najít u nás skutečně výhodně. Nyní za akční cenu 503 Kč
Cena: 503 Kč

Výkonná čelovka s XM-L a 2x XP-E LED, poziční červenou LED a Laserem.

Výkonná čelovka s XM-L a 2x XP-E LED, poziční červenou LED a Laserem.

Hlavním zdrojem světla je vysoce svítivá CREE XM-L T6 dioda o výkonu 10 W nabízející vysoký světelný tok 400 lm. Jako pomocné osvětlení jsou k dispozici 2x XP-E LED s výkonem 2x 3W, červené poziční LED a Laserové ukazovátko. Čelovka nabídne dosvit až do vzdálenosti 500 m. Svítilna je opatřena sklápěcím mechanismem, pro nastavení sklonu svítilny.

Čelovka nabízí několik standardních režimů osvětlení, kombinovaných s červeným pozičním světlem a Laserem. Mezi jednotlivými režimy se přepíná pomocí vypínacího tlačítka na zadní části svítilny.

Napájení je řešeno dvěma akumulátory pracujícími s napětím 3,7 V. Naměřená výdrž činí 6 hodin. Akumulátory se umisťují do pouzdra, které je umístěno ze zadu na týlu hlavy a je propojeno se samotným osvětlením pomocí natahovacího kabelu, který je veden po jednom ze tří popruhů. Akumulátory je možné nabíjet přiloženým USB kabelem.

Technická data
zdroj hlavního světla CREE XM-L 10W
pomocný přísvit 2x XP-E LED, červená LED, Laser
světelný tok 400 lm
napájení 2x 3,7 V Akumulátor
materiál tvrzený plast / kov
barva černo-červená

Barva vícebarevná
Cattara Čelovka LED 400lm (1x XM-L+2x XP-E) u nás získáte za akční cenu 499 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce Cattara


Top