NutriWorks L-Tryptophan 100g

Tento kvalitní a žádaný výrobek NutriWorks L-Tryptophan 100g od značky NutriWorks snadno můžete najít na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! V akci od 648 Kč
Cena: 648 Kč

L-Tryptophan – Instantní prášek s obsahem 100% aminokyseliny L-Tryptophan. L-Tryptophan – Instantní prášek s obsahem 100% aminokyseliny L-Tryptophan.

Tryptofan je esenciální aminokyselina, jejíž vlastnosti souvisí s produkcí serotoninu a melatoninu, hormonů zodpovědných za pozitivní psychický stav a kvalitní spánek. Ten je pro sportovce mimořádně důležitý – při hlubokém spánku tělo nejlépe regeneruje – dochází mimo jiné k obnově a růstu svalových buněk. Některé studie také potvrdily vliv tryptofanu na vylučování růstového hormonu během spánku.

Hlavní benefity produktu:

  • Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
  • Čistá, instantní forma
  • Neobsahuje umělá sladidla

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Zlepšení kvality spánku
  • Potlačení depresí, úzkosti, projevů PMS

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách – bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 300 mg (cca 1/2 zarovnané odměrky) denně 1-2 hodiny před spaním. Prášek smíchejte s tekutinou nebo smoothie.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Doplněk stravy.

Nutriční hodnoty NutriWorks L-Tryptophan 100g:

ve 300mg
L-tryptofan 300 mg

Složení:

L-tryptofan 100 %

Alergeny:

Neobsahuje.

Barva vícebarevná
NutriWorks L-Tryptophan 100g u nás získáte za akční cenu 644 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce NutriWorks


Top