Scitec Mega Arginine 140 kapslí

Oblíbený a akční výrobek Scitec Mega Arginine 140 kapslí od populárního výrobce Scitec Nutrition jednoduše získáte právě teď za akční cenu. Teď v akci 480 Kč
Cena: 480 Kč

Mega Arginine – rozšiřuje cévy a tím se zvyšuje hladina kyslíku, která proudí do srdce a svalů. L-arginin je podmíněnou esenciální aminokyselinou, což znamená, že za normálních podmínek si lidský organismus dokáže vytvořit takové množství, které potřebuje. V případě nedostatečného stravování, nebo při velké fyzické zátěži, nedokáže biosyntetický kanál vytvořit dostatečné množství argininu, a z tohoto důvodu je třeba jej doplňovat některou z potravin nebo v podobě doplňku výživy.

Vzhledem k tomu, že oxid dusnatý (NO) je jedinou a velmi důležitou základní látkou kreatinu, konzumace v podobě doplňku výživy je v kruhu atletů a sportovců běžnou záležitostí. Konzumace kapslí s vysokým obsahem argininu je nejjednodušší formou zabezpečení dostatečného množství zvýšených nároků na příjem argininu.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 1 kapsli 30 minut před tréninkem.

Upozornění pro alergiky: Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, lískové oříšky, ryby a kraby.

Upozornění: Doplněk stravy.Vhodné pro sportovce.Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!Skladujte mimo dosah dětí.

Nutriční hodnoty Scitec Mega Arginine 140 kapslí:

1 kapsle
L-arginin HCL 1300 mg
z toho arginin 1075 mg

Složení:

L-arginin hydrochlorid, hovězí želatina, protispékavými látkami (stearát hořečnatý), barviva (E171, E172, E151).

Barva vícebarevná
Scitec Mega Arginine 140 kapslí u nás získáte za akční cenu 486 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Scitec Nutrition


Top