Ostrovit L-Theanine + Tyrosine vege 90 kapslí

Oblíbený a kvalitní produkt Ostrovit L-Theanine + Tyrosine vege 90 kapslí od top značky OstroVit jednoduše můžete sehnat tady nyní ve výprodejové akci. Nabídky již od 271 Kč
Cena: 271 Kč

L-tyrosin je organická chemická sloučenina, která patří do skupiny proteinových aminokyselin. Jedná se o velmi důležitou sloučeninu, která se podílí na syntéze tak důležitých katecholaminů, jako je dopamin nebo epinefrin (adrenalin). Jedná se o velmi důležité neurotransmitery, které silně korelují s příslušnou koncentrací tyrosinu v těle. L-tyrosin plní „nutriční“ funkci naší štítné žlázy. Jeho nedostatek může způsobit jeho dysfunkci, např. ve formě hypotyreózy.

L-theanin je organická chemická sloučenina, neproteinová aminokyselina, strukturně podobná neurotransmiterům GABA a glutamátu, díky které prochází hematoencefalickou bariérou. L-theanin je relaxační prostředek a také má za následek snížení pocitu stresu a zlepšení pozornosti nebo koncentrace, což z něj činí jednu ze známých látek s adaptogenními účinky. Může podporovat hubnutí a také eliminovat škodlivé stimulační účinky kofeinu.

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-tyrosin, L-theanin, potahovací kompozice (objemové činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza).

DÁVKOVÁNÍ:

1 kapsle denně s jídlem.

Aminokyselinové spektrum

v 1 kapsli
L-Tyrosin 300 mg
L-Theanin 200 mg

Barva vícebarevná
Ostrovit L-Theanine + Tyrosine vege 90 kapslí u nás získáte za akční cenu 271 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce OstroVit


Top