Best Body Nutrition Amino 5000 325 tablet

Tento zlevněný produkt Best Body Nutrition Amino 5000 325 tablet od oblíbené značky Best Body Nutrition získáte tady nyní ve výprodejové akci. Ceny od 683 Kč
Cena: 683 Kč

Tablety Amino 5000 XXL kombinují všechny proteinogenní aminokyseliny ve formě tablet. Špičkový produkt, speciálně přizpůsobený výkonovým sportovcům zaměřeným na výkon.

Kvalitní zdroje bílkovin – jako je koncentrát syrovátkové bílkoviny, izolát sójové bílkoviny a hydrolyzát syrovátkové bílkoviny.

Speciální složení s vyšším obsahem aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) – L-leucin, L-isoleucin a L-valin a L-glutamin. Pro tvorbu vlastních bílkovin v těle jsou v zásadě potřebné bílkoviny nebo aminokyseliny. Na rozdíl od mnoha aminoliquids, tablety Hardcore Amino 5000 XXL neobsahují barviva, sladidla a konzervační látky.

Tablety jsou navíc obohaceny o vápník – základní minerál, který musí být tělu k dispozici prostřednictvím stravy nebo doplňků. Z hlediska množství je vápník nejdůležitější minerál v našem těle. Vápník přispívá mimo jiné k normální funkci svalů a normálnímu energetickému metabolismu. Dobře fungující energetický metabolismus je důležitý pro výrobu energie, která má zase velký význam pro udržení základních funkcí v těle.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Izolát sójového proteinu, syrovátkový proteinový koncentrát (z mléka), fosforečnan vápenatý, protispékavé činidlo (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), hydrolyzát syrovátkové bílkoviny (z mléka).

DÁVKOVÁNÍ:

15 tablet denně rozložených na celý den s dostatkem tekutin. Cílený přísun bílkovin vede k pozitivní rovnováze bílkovin ve svalu. Pozitivní vlastnosti bílkovin, vývoj a udržování svalové hmoty, jsou optimálně využity.

Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy jiných druhů ořechů, arašídů, sezamu, vajec, lepku, korýšů, oříšků a zbytky skořápkových plodů.

Průměrné nutriční informace

v 1 tabletě v 1 dávce 15 tablet
Bílkoviny – proteiny 1,33 g (3%*) 20 g (40%*)

Vitamíny a minerály

v 1 tabletě v 1 dávce 15 tablet
Vápník 82,93 mg (10%*) 1244 mg (156%*)

Barva vícebarevná
Best Body Nutrition Amino 5000 325 tablet u nás získáte za akční cenu 683 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce Best Body Nutrition


Top