NutriWorks L-Tyrosine 200g

Unikátní výrobek NutriWorks L-Tyrosine 200g s osvědčenou značkou NutriWorks jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě ve slevě. Cena již od 516 Kč
Cena: 516 Kč

L-Tyrosine – Instantní prášek s obsahem 100% aminokyseliny L-Tyrosin. L-Tyrosine 100% – Instantní prášek s obsahem 100% aminokyseliny L-Tyrosin.

Tyrosin je neesenciální aminokyselina, jejíž vlastnosti souvisí se syntézou neurotransmiterů, noradrenalinu a dopaminu. Je proto velmi důležitá pro oblast odolnosti vůči stresu (zejména v dietě), zátěži, pro koncentraci, bdělost a paměť. Lze jej proto doporučit všem sportovcům s nadměrnou psychickou i fyzickou zátěží.

Hlavní benefity produktu:

  • Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
  • Čistá, instantní forma
  • Neobsahuje umělá sladidla

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Koncentraci a paměť
  • Podporu při vysoké zátěži

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách – bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

Doporučené dávkování:

  • Užívejte 1 g (cca 2 zarovnané odměrky) denně. Prášek smíchejte s tekutinou nebo smoothie.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Doplněk stravy.

Nutriční hodnoty NutriWorks L-Tyrosine 200g:

v 1g
L-tyrosin 1000 mg

Složení:

L-Tyrosin 100 %

Alergeny:

Neobsahuje.

Barva vícebarevná
NutriWorks L-Tyrosine 200g u nás získáte za akční cenu 530 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce NutriWorks


Top