Nitecore Kempingová lampa LR30, 205 lm

Kvalitní a žádaný výrobek Nitecore Kempingová lampa LR30, 205 lm originál od značky Nitecore jednoduše získáte zrovna téměř zdarma. Ceny již od 680 Kč
Cena: 680 Kč

Kempingová lampa Nitecore LR30

Malá kempingová lampa Nitecore LR30 je ideální pro kempování a další aktivity. Vyznačuje se výkonem 205 lm a vysokým indexem podání barev CRI. Může svítit bíle (3 úrovně jasu) a červeně (3 režimy). Je vodotěsná podle normy IPX6 a působivě odolná. Její provozní doba dosahuje 62 hodin. Zařízení se také velmi snadno používá, je lehké a přenosné.

Optimální osvětlení

Lampa je vybavena 6 diodami LED, její jas dosahuje 205 lm a dosah je až 40 m. Vyznačuje se vysokým indexem podání barev (CRI≥90). To znamená, že dokáže poskytnout vynikající kvalitu osvětlení blízkou přirozenému, takže neunavuje oči. Díky difuzoru z PC plastu a použité technologii je navíc světlo měkké, rovnoměrné a nebliká.

Červené světlo

LR30 může svítit také červeně. Tento druh osvětlení se skvěle hodí pro noční použití, například při fotografování nebo pozorování divoké zvěře. Je také energeticky úsporné, což se projevuje dlouhou životností lampy. Červené světlo se také vyznačuje největší vlnovou délkou, takže je vhodnější pro použití například v mlze.

Další možnosti

Provoz světla můžete snadno přizpůsobit svým potřebám. V případě bílého světla si můžete vybrat ze 3 úrovní jasu – nízké, střední a vysoké. Červené světlo LR30 má 3 režimy – stálé světlo, blikající světlo a SOS světlo. Světlo je vybaveno jediným tlačítkem, pomocí kterého jej můžete pohodlně ovládat.

Bezstarostné napájení

K napájení světla stačí jediná baterie 18650 (není součástí balení), která při nejnižší úrovni jasu (Low, 12 lm) zajistí až 62 hodin provozu. Nemusíte ji tedy příliš často nabíjet a nebudete s sebou muset brát několik náhradních baterií. K napájení světla můžete použít také dvě baterie CR123 nebo RCR123. Zařízení má také vestavěný modrý světelný indikátor, který ukazuje napětí baterie.

Lehké a přenosné

Svítilna váží pouhých 62 g (bez baterie) a je mimořádně kompaktní. Snadno ji uložíte do brašny nebo batohu a můžete si ji vzít s sebou do stanu. Můžete ji také pohodlně umístit na požadované místo – speciální rukojeť umožňuje zavěšení na háček a magnetická základna umožňuje bezpečné připevnění na kovový povrch.

Bude fungovat téměř v jakýchkoli podmínkách

Lampa je vyrobena z odolného PC plastu, díky čemuž je mimořádně pevná a odolná proti poškození. Neublíží jí ani pád z výšky až 1 m. Vyznačuje se také voděodolností IPX6, což znamená, že ji můžete používat i v dešti. Kapky vody ani náhodné postříkání ji neohrozí!

Specifikace

Značka
Nitecore
Model
LR30
Jas
Až 205 lm
Dosah
Až 40 m
Provozní doba
Až 62 h
Počet LED diod
6
Napájení
1x baterie 18650 / 2x CR123 (není součástí dodávky)
Barva paprsku
Bílé světlo s vysokým CRI, červené pomocné světlo
Rozměry
92x44x31 mm
Hmotnost
62g
Vodotěsnost
IPX6
Odolnost proti nárazu
Až do 1 m
Barva
Žlutá

Barva vícebarevná
Nitecore Kempingová lampa LR30, 205 lm u nás získáte za akční cenu 680 Kč.

Další produkty z kategorie Svítilny

Další produkty od výrobce NITECORE


Top