Muc-off čistič brzd Disc Brake Cleaner 400 ml

Oblíbený a akční produkt Muc-off čistič brzd Disc Brake Cleaner 400 ml od značky Muc-off můžete získat na našich stránkách za akční cenu. Právě teď jen za 320 Kč
Cena: 320 Kč

Muc-Off Re-hydrating Disc Brake Cleaner

Čím se však Muc-Off Re-hydrating Disc Brake Cleaner odlišuje od konkurenčních produktů, je jeho patentovaná hydratační složka, která navrací destičkám jejich měkkost a vlhkost, působí kladně na životnost brzdových komponentů, obnovuje brzdný účinek a rapidně redukuje pískání brzdových destiček.

Navíc je Muc-Off Re-hydrating Disc Brake Cleaner bezpečný při použití na kov, gumu ale i tak citlivé materiály jako elox nebo carbon.

Aplikace:
Před aplikací pro dosažení ještě lepšího účinku doporučujeme demontáž brzdových destiček. Produkt důkladně protřepeme, aby došlo k aktivaci všech jeho složek, a opatrně naneseme na destičky a kotouče z obou stran. Na kotouče lze použít čistý a měkký hadřík, pomocí kterého Disck Brake Cleaner aplikujeme. Kotouče pečlivě otřeme, brzdové destičky necháme vyschnout a vše opět namontujeme. Protože Muc-Off Disc Brake Cleaner na vzduchu rychle vysychá, není třeba používat vodu a ani tento postup nedoporučujeme.
Barva vícebarevná
Muc-off čistič brzd Disc Brake Cleaner 400 ml u nás získáte za akční cenu 320 Kč.

Další produkty z kategorie Doplňky na kolo

Další produkty od výrobce Muc-off


Top