Muc-off sada kartáčů 3 Brush Set

Ve slevě kus Muc-off sada kartáčů 3 Brush Set od známého výrobce Muc-off snadno můžete najít zrovna za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 750 Kč
Cena: 750 Kč

Muc-Off 3 Brush Set

– sada kartáčů určená k čištění rámů a všech jednotlivých částí motocyklu, včetně těch s choulostivým povrchem
– umožňuje odstranění špíny i z těžko dostupných míst
– všechny kartáče se vyznačují vysokou mechanickou odolností těla i tvrdostí štětin

Obsah sady:
1x Claw Brush
1x Detailing Brush
1x Soft Washing Brush

Muc-Off Claw Brush má kvalitní novou 3 hlavovou konstrukci s nylonovými štětinami různé délky. Je vhodný zejména na řetězy a ozubená kola, kazety atd.
Muc-Off Detailing Brush je vhodný na čištění nábojů kol, ozubených kol a různých úzkých míst např. v oblasti koruny předních teleskopů. Pevné a masívní madlo s protiskluzovou úpravou, trvanlivé a velmi husté štětiny jsou předpokladem dlouhé životnosti kartáče. Kartáč má dále pogumované možné kontaktní hrany, aby nedošlo k poškození čištěných citlivých povrchů.

Muc-Off Super Soft Washing Brush má konečky z ultra pevných štětin řezané laserem pro čištění i těch nejcitlivějších povrchů. Hlava je ještě větší než u předchozího kartáče 90mm Brush a štětinky ještě hustěji u sebe. Pevná, dlouhá a nárazu odolná rukojeť s protiskluzovou úpravou dělá z kartáče skutečně účinný nástroj při odstraňování i té největší špíny. Navíc jsou kontaktní hrany pro zvýšení šetrnosti použití kartáče pogumované.
Barva vícebarevná
Muc-off sada kartáčů 3 Brush Set u nás získáte za akční cenu 750 Kč.

Další produkty z kategorie Doplňky na kolo

Další produkty od výrobce Muc-off


Top