Muc-off mazivo E-Bike All Weather Chain Lube 250 ml

Výjimečný kus Muc-off mazivo E-Bike All Weather Chain Lube 250 ml od známého výrobce Muc-off seženete nyní se slevou. Nabídky již od 330 Kč
Cena: 330 Kč

MUC-OFF E-Bike All Weather Chain Lube 250 ml

Náš eBike All Weather Chain Lube je vysoce vy´konné syntetické řetězové mazivo speciálně navržené pro vysoké točivé momentové zatížení, které je vyvíjeno na řetězy elektrokol. Naše jedinečné vodoodpudivé složení eliminující rozstřik maziva proniká hluboko do řetězovy´ch článků vytváří odolny´ ochranny´ povlak, ktery´ chrání proti korozi a opotřebení při tření kov o kov.
Jedinečná směs extrémně stlačeny´ch aditiv zajišťuje, že mazivo dokáže obstát i na řetězech hnany´ch tím nejsilnějším elektromotorem. Složení maziva zajistí mazání pro jízdu na dlouhou vzdálenost, při jízdě na silnici i v terénu za všech povětrnostních podmínek a to i při vysokém točivém zatížení. Bezkonkurenční intervaly mazání vám poskytnou maximální ochranu na dlouhé vzdálenosti.

Specifikace:
• Složení maximálně přizpůsobeno řetězům elektrokol
• Pro dlouhé vyjížďky, jízdu v terénu / mimo terén za jakéhokoliv počasí
• Vysoce vy´konné syntetické složení pro maximální ochranu
• Integrovaná UV fluorescenční složka – napomáhá přesné aplikaci, aby byla zajištěna úplná ochrana
• Vůně ananasu

Návod k použití:
Nejprve vyčistěte a odmastěte řetěz. Obsah pečlivě protřepte a poté mazivo aplikujte na každy´ jednotlivy´ řetězovy´ článek. Můžete opakovat za účelem zajištění maximální ochrany. Zabraňte kontaktu s brzdami.
Barva vícebarevná
Muc-off mazivo E-Bike All Weather Chain Lube 250 ml u nás získáte za akční cenu 330 Kč.

Další produkty z kategorie Čištění a mazání na kolo

Další produkty od výrobce Muc-off


Top