Muc-off Čistič GS27 Bike Clean Protect – All Surface 300 ml – Bezoplachový čistič jízdních kol

Tento nejprodávanější produkt Muc-off Čistič GS27 Bike Clean Protect - All Surface 300 ml - Bezoplachový čistič jízdních kol od výrobce Muc-off snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní ve výprodejové akci. Ceny od 290 Kč
Cena: 290 Kč

BIKE CLEAN & PROTECT – ALL SURFACES je komplexní čistič „vše v jednom“. Vyčistí, rozzáří a ochrání Vaše kolo bez oplachování – bez použití vody.

Odstraňuje zažranou špínu, dehet, pryskyřici, mastnotu, olej, prach, hmyz, stopy lepidla atd.
Praktické použití – nastříkejte přímo na místa, která chcete vyčistit.
Chrání proti korozi a UV záření.
Zanechává intenzivní lesk, akceptuje matné povrchy.
Čištění bez oplachování.

APLIKACE:

Produkt je zcela bezpečný pro komponenty vyrobené z karbonu, titanu, hliníku, oceli, chromu, pryže, plastu a lze ho použít na lakované povrchy i matné povrchy. Nepoužívejte na pneumatiky, pláště a komponenty brzdného systému!

NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím dobře nádobku protřepejte. Rozstřikujte přímo na povrchy, které chcete vyčistit nebo chránit, a vyčistěte pomocí utěrky z mikrovlákna. V případě velmi špinavého kola (bláto atd.) použijte nejprve produkt GS27 BIKE ULTRA WASH. Nejste-li si jisti, proveďte předběžnou zkoušku na skryté části, abyste sledovali dosažený efekt.

NÁŠ TIP:

Máme vyzkoušeno, že skvěle funguje i na matných površích, kdy tyto povrchy zůstávají stále matné!!
Barva vícebarevná
Muc-off Čistič GS27 Bike Clean Protect – All Surface 300 ml – Bezoplachový čistič jízdních kol u nás získáte za akční cenu 290 Kč.

Další produkty z kategorie Doplňky na kolo

Další produkty od výrobce Muc-off


Top