Muc-off mazivo Hydrodynamic Lube 5 ml

Tento kvalitní a žádaný produkt Muc-off mazivo Hydrodynamic Lube 5 ml od populární značky Muc-off získáte zde teď právě skutečně levně! Akční ceny již od 45 Kč
Cena: 45 Kč

Mazivo je výsledkem testování více jak 15 různých složení, stovek hodin v laboratoři a testování skutečně po celém světě, než vývojový tým dospěl k závěru, že světlo světa spatřilo mazivo, která má ambice být lepší, než všechna konkurenční maziva dostupná na trhu.

Zcela nové a průlomové složení nabízí jedinečnou rovnováhu mezi výkonem a odolností, což znamená, že nabízí skutečně skvělou ochranu za všech podmínek a neuvěřitelně nízké tření.

– ručně míchané mazivo vyvinuté společně se SKY TEAM
– skvělá odolnost
– velmi nízký koeficient tření
– vysoká úroveň lubrikace
– určeno do všech klimatických podmínek (mokro/vlhko, sucho/prach)
– určeno zejména pro silniční a cyklokrosová kola
– mazivo není založeno na petrolejové bázi
– integrovaná UV fluorescenční složka pro snadnou a přesnou aplikaci
– syntetické polymery zajišťují vysoký výkon po dlouhou dobu

Hydrodynamic Lube má o 15,5% vyšší účinnost při srovnání s Muc-Off C3 Wet Lube a o 27% vyšší účinnost než přední konkurenční maziva do mokrých klimatických podmínek. (viz. výstupy měření na diagramu výše)

Aplikace:
Před aplikací nejdříve pečlivě vyčistěte a vysuště řetěz. Pečlivě protřepte nádobku s mazivem a naneste na každý řetězový článek. Přebytky maziva otřete čistým hadříkem. Ideální je provést lubrikaci řetězu minimálně 3-4 hodiny před jízdou.
Barva vícebarevná
Muc-off mazivo Hydrodynamic Lube 5 ml u nás získáte za akční cenu 45 Kč.

Další produkty z kategorie Čištění a mazání na kolo

Další produkty od výrobce Muc-off


Top