Muc-off údržbový sprej Bike Protect 500 ml

Levný kus Muc-off údržbový sprej Bike Protect 500 ml od značky Muc-off naleznete tady skutečně výhodně! Nabídky již od 379 Kč
Cena: 379 Kč

Muc-Off Bike Spray 500ml

– vysoce výkonný vodu odpuzující údržbový spray
– obsahuje P.T.F.E. složku chránící povrch před ulpíváním špíny a jejím vázáním přímo do struktury povrchového materiálu
– zanechává blyštivý, kluzký a nelepivý ochranný teflonový film
– ochraňuje, konzervuje a oživuje ošetřené zejména kovové partie kola
– usnadňuje, urychluje a zlevňuje každé další mytí
– má vysoký disperzní účinek
– bezpečný při použití na kov, chrom, gumu i carbon
– doporučen na ošetření trubek teleskopů a pístnice zadního tlumiče

Muc-Off Bike Spray obsahuje vysoké množství olejové báze, které zabezpečuje ochranu proti korozi po kompletním mytí. Vytěsňuje vodu a vlhkost ze špatně dostupných míst a po vyprchání olejové báze zanechává blyštivou, nelepivou ochrannou teflonovou vrstvu.

Muc-Off Bike Spray je také ideální na snížení odporu trubek vidlic!!!!
Přípravek lze nanášet na všechny části jízdního kola z plastů, kovu, gumy, karbonových vláken, jako je rám, řetěz, převodník, vidlice, přehazovačka, zadní tlumič atd.

Muc-Off Bike Spray má jedinečné penetrační vlastnosti, které mu pomáhají proniknout i do těžko přístupných míst, kde se může snadno udržovat voda a díky svému disperznímu účinku tak pomáhá tuto vlhkost i z těchto míst vytěsňovat. Jeho aplikace je však i prevencí ulpívání nečistot a jejich adheze do povrchové struktury materiálu v období mezi jednotlivým mytím.
Bike Spray dále přináší úsporu času, námahy i mycích prostředků, které by bylo jinak nutné za jiných okolností vynaložit na údržbu.

Aplikace:
Aplikace Muc-Off Bike Spray je velmi jednoduchá a rychlá. Před použitím doporučujeme přípravek důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek. Po mytí není třeba ošetřované části sušit nebo čekat na jejich uschnutí a je možné rovnou přistoupit k aplikaci ještě na mokrý nebo vlhký povrch.
Po nastříkání necháme zaschnout a již neleštíme! Pouze v místech, kde dochází ke stékání jemně přebytky otřeme. Přípravku je třeba nechat určitý čas (i několik hodin) k vytvoření suché teflonové separce na povrchu ošetřovaných částí.
Bike Spray doporučujeme aplikovat především na kovové části. Dále na všechna obtížně dostupná místa.

Zamezte kontaminaci brzdového systému!!!!
Barva vícebarevná
Muc-off údržbový sprej Bike Protect 500 ml u nás získáte za akční cenu 379 Kč.

Další produkty z kategorie Doplňky na kolo

Další produkty od výrobce Muc-off


Top