Globber Scooter One NL 230 Ultimate Titanium – Slate Blue koloběžka

Diskontní produkt Globber Scooter One NL 230 Ultimate Titanium - Slate Blue koloběžka od populárního výrobce Globber Scooter jednoduše můžete najít zde levně. Teď za akční cenu 4320 Kč
Cena: 4320 Kč

Koloběžka z řady ONE NL 230 Ultimate patří jistě mezi nejkrásnější a nejspolehlivější koloběžky na trhu pro dospělé. Co si všimnete jako první je její krásný elegantní design a celkové provedení vyznačující se použitím nejmodernějších technologií.
Kola jsou s nábojem ABEC 7 a vysoká až 230 mm, což zaručí opravdu vysokou rychlost a setrvačnost koloběžky již po pár odrazech. Nášlapná paluba je designově tenká, přitom ale extra pevná, což zaručuje nosnost až do 100 kg. Na konci paluby je prodloužená a vyztužená nášlapná zadní brzda, ve předu je pro lepší bezpečnost přidána i ruční brzda.
K velkým výhodám této koloběžky jistě patří její jednoduchý skládací systém. Sklopením táhla se koloběžka dostane do parkovacího módu, nebo ji jednoduše celou sundáme. Koloběžka ONE NL 230 patří jednoznačně mezi nejlepší společníky na přesuny ve městě, nebo vyjížďky do přírody.
Technické údaje:
Rám držadla: hliník – skládatelný
Ložiska kol: tvrzená ocel, PU „Bi-injection core“ ABEC 7
Stojan: ano (integrovaný, sklopením táhla se koloběžka uloží do parkovací polohy)
Nastavení pozice rukojeti: ano – tříbodové
Max. nosnost: 100 kg
Velikost kol: 230mm
Zadní brzda: ano (vyztužená ocelovým pásem s ergonomickým protiskluzovým přeforováním)
Přední brzda: ruční
Průměr kol 230 mm
Globber Scooter One NL 230 Ultimate Titanium – Slate Blue koloběžka u nás získáte za akční cenu 4320 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top