Globber Scooter Flow Element – Petrol Blue koloběžka

Designový výrobek Globber Scooter Flow Element - Petrol Blue koloběžka s osvědčenou značkou Globber Scooter jednoduše najdete teď se slevou! Právě lze objednat jen za 2400 Kč
Cena: 2400 Kč

FLOW ELEMENT, který představuje novou představu klasické kovové skládací koloběžky, má celohliníkový design, který je pevný a hladký a naplňuje zítřejší dny zábavou pro děti a teenagery!

Stylový, elegantní a lehký s možnostmi zářivých barev, FLOW ELEMENT obsahuje patentovaný systém skládání, 4-výšku nastavitelnou T-tyč se skládacími rukojeťmi, trendovou protiskluzovou pásku, silnou zadní brzdu a vysoký odskok 125 mm. kola – to vše poskytuje robustní jízdu a maximální zábavu!
Buďte ve svém ELEMENTU a jděte s FLOW!
Patentovaný skládací systém
Pro větší pohodlí během těchto dnů na koloběžce je FLOW ELEMENT vybaven naším jednoduchým, rychlým a bezpečným patentovaným systémem skládání: Jednoduše zvedněte tlačítko nahoru, abyste koloběžku dostali do samostatně stojícího nebo složeného režimu
4-výškově nastavitelná T-bar se sklopnými řídítky
Upravte svoji skládací koloběžku do nejpohodlnější polohy pomocí 4 výškově nastavitelné, široké a zakřivené hliníkové T tyče – FLOW ELEMENT roste s vámi! Řídítka jsou také skládací a dodávají se s pohodlnými a odolnými ergonomickými rukojeťmi TPR a sponou proti otřesům pro nejhladší jízdy s přáteli.
Hliníková deska s protiskluzovou páskou
Celohliníková deska koloběžky FLOW ELEMENT je vybavena protiskluzovou páskou pro bezpečné koloběžky, vzorovaným designem pro extra eleganci a stojanem pro rychlé přestávky. S nosností až 100 kg se FLOW ELEMENT dodává s širší a delší plošinou než jiné koloběžky na trhu, což poskytuje maximální rovnováhu, pohodlí a kontrolu.
Dlouhá a silná zadní brzda
Dlouhá a pevná hliníková zadní brzda přináší účinnost zpomalení a prodlužuje životnost kola. Bezpečnost schválená rodiči. Zábava pro děti!
Vysoce kvalitní kola s vysokým odrazem
Vezměte si svůj FLOW ELEMENT ven, abyste se mohli přehánět celý den, každý den! 125 mm přední a zadní kola z PU jsou vysoce kvalitní, s vysokým odskokem a namontována na karbonových ložiskách ABEC 7 se zabudovaným blatníkem, který chrání před vytékáním vody – bezpečné a suché!

Vlastnosti produktu:
2-kolová koloběžka pro děti a teenagery ve věku 5+ s jednoduchým, rychlým a bezpečným patentovaným systémem skládání: Jednoduše zvedněte tlačítko nahoru, aby se koloběžka dala do samostatně stojícího nebo složeného režimu.
4-výškově nastavitelná (80 cm, 85 cm, 90 cm nebo 95 cm od země), široká a zakřivená hliníková T-tyč se sklopnými řídítky, pohodlnými a odolnými TPR ergonomickými rukojeťmi a sponou proti otřesům.
Hliníková deska na koloběžku se vzorovanou protiskluzovou páskou a stojanem; podporuje nosnost do 100 kg.
Dlouhá hliníková zadní brzda poskytuje účinnost zpomalení a prodlužuje životnost kola.
Vysoce kvalitní 125 mm přední a zadní PU litá kola s vysokým odskokem jsou osazena na karbonových ložiskách ABEC 7 a chráněna integrovaným blatníkem.

Doporučená výška uživatele 105-200 cm
Maximální hmotnost uživatele 100 kg
Hmotnost produktu (netto) 3,25 kg
Průměr kol 125 mm
Globber Scooter Flow Element – Petrol Blue koloběžka u nás získáte za akční cenu 2400 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top