Globber dětská koloběžka – Flow 125 Lights – Svítící Kolečka – Navy Blue

Výjimečný a žádaný produkt Globber dětská koloběžka - Flow 125 Lights - Svítící Kolečka - Navy Blue originál od značky Globber Scooter snadno najdete tady nyní ve slevě. Akční cena již od 2600 Kč
Cena: 2600 Kč

2-kolová koloběžka FLOW 125 LIGHTS je vhodná pro děti a teenagery, je vybavena robustním designem paluby, 4-výškově nastavitelnou T-tyčí, LED světly bez baterií a silnou brzdnou konstrukcí, která poskytuje maximální komfort, odolnost a robustnost. FLOW 125 LIGHTS přichází s robustní trojitou strukturou paluby, která unese až 100 kg, která se skládá z nízké hliníkové podpěry, bi-injekční kompozitní konstrukce a pohodlné pěnové EVA pásky. Odolný a pohodlný FLOW 125 je skvělá koloběžka s LED koly pro děti a teenagery na jízdu po městě!

Vysoce kvalitní kola a silná brzdová struktura

FLOW 125 LIGHTS, vybavené vysoce kvalitními, bezbateriovými LED 125 mm PU-odlévanými svítícími kolečky, která blikají na bílo, chráněny integrovaným blatníkem a namontovány na ložiskách ABEC 7, poskytuje plynulé a pohodlné světelné jízdy, které zvládnou jízdu na kolo Široká zadní brzda 2-kolového skútru také podporuje bezpečnou jízdu a dlouhou životnost kol.

Pohodlná 2-kolová koloběžka s nastavitelnou T-bar

Rostoucí děti a teenageri připravení na svůj 2-kolový skútr mohou jednoduše nastavit T-tyč na FLOW 125 LIGHTS tak, aby odpovídala výšce! Koloběžka s LED koly FLOW 125 LIGHTS je dodávána s nastavitelnou, širokou a zakřivenou T-barem ve 4 výškách s pohodlnými ergonomickými rukojeťmi TPR a snadno se přizpůsobí tak, aby se děti v teenagerském věku dobře pohybovaly.

Vlastnosti produktu

Robustní koloběžka s tříkolovou konstrukcí sestávající z nízké hliníkové podpěry s dvojitou vstřikovací kompozitní deskou a pohodlnou pěnovou EVA páskou, která unese až 100 kg, pro bezpečnou 2-kolovou koloběžku s LED světly, na které mohou děti a dospívající jezdit roky.
2-kolová svítící koloběžka se 4-výškově nastavitelnou, širokou, zakřivenou hliníkovou T-tyčí koloběžky (82 cm, 87 cm, 92 cm nebo 97 cm od země) s ergonomickými rukojeťmi TPR – nastavitelná a pohodlná koloběžka pro děti. do teenagerského věku!
Vysoce kvalitní a vysokoodskoková bezbateriová LED 125 mm PU-odlévaná svítící kolečka, která blikají na bílo, namontována na karbonových ložiskách ABEC 7, pro maximální plynulost při jízdě na skládací koloběžce Globber s LED kolečky pro děti a dospívající ve věku.
Extra široká kompozitní zadní brzda poskytuje brzdnou účinnost a prodlužuje životnost kola.

Vlastnosti a specifikace

Věkový rozsah -5R pro dospělé
Doporučená výška uživatele 110-200 cm
Maximální hmotnost uživatele 100 kg
Skládací Ne
Nastavitelné Ano
Výška tyčí T 82, 87, 92 a 97 cm (od země)
Velikost kol 125 mm (šířka 24 mm) vpředu, 125 mm (šířka 24 mm) vzadu
Hmotnost produktu (netto) 3,14 kg
Materiál paluby Kompozit (PP + vlákno) + hliníkový rám + EVA pěnová páska
Velikost paluby Š 13 cm x D 59 cm
Brzdy Mechanická zadní brzda (kompozitní)
Materiál kol Odlitek PU s vysokým odrazem
Průměr kol 125 mm
Globber dětská koloběžka – Flow 125 Lights – Svítící Kolečka – Navy Blue u nás získáte za akční cenu 2600 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top