Globber Plus – Primo Plus Lights V2 – Svítící Navy Blue/ Emerald Green koloběžka

Diskontní výrobek Globber Plus - Primo Plus Lights V2 - Svítící Navy Blue/ Emerald Green koloběžka od známé společnosti Globber Scooter můžete získat u nás se slevou! Nyní za akční cenu 1820 Kč
Cena: 1820 Kč

3-kolová koloběžka se světly vybavená 4-výškově nastavitelnou T tyčí, patentovaným systémem zámku řízení, LED podsvícenými koly a nízkým bi-vstřikovým designem, PRIMO PLUS LIGHTS je nabitý všemi funkcemi, které vaše dítě potřebuje. Nastavitelná T-tyč

Globber’s PRIMO PLUS LIGHTS 3kolová koloběžka se světly má extra výšku T-tyče oproti původní 3vysoké T-tyči, která se nachází na koloběžkách PRIMO. Nastavitelná hliníková T-tyč ve 4 výškách (67,5 cm, 72,5 cm, 77,5 cm nebo 82,5 cm) poskytuje dětem ještě déle trvajícího společníka na koloběžce – protože roste spolu s nimi!

Patentovaný systém zámku řízení

PRIMO PLUS LIGHTS má patentovaný systém zámku řízení exkluzivní pro Globber: Přední kola svítící koloběžky lze upevnit vpřed a vzad, což umožňuje vašemu dítěti procvičit rovnováhu a získat jistotu. Když budou připraveny, jednoduše uvolněte tlačítko zámku řízení, aby mohli začít otáčet volantem a spalovat dráhu!

Bezbateriová LED kola

Užijte si zábavu s PRIMO PLUS LIGHTS a udělejte z vašich dnů na skútru ještě zábavnější! Tato 3-kolová koloběžka se světly pro děti (ve věku 3-9 let) má přední kola s LED podsvícením, která blikají modře, zeleně a červeně, abyste mohli barevně jezdit po celý den.

Nejsou potřeba žádné baterie, protože svítící kola využívají osvětlení dynama – běží výlučně na kinetickou energii produkovanou vaší námahou. Užijte si opravdu skvělou zábavu při osvětlení!

Protiskluzová deska pro koloběžku

Užijte si bezpečnou jízdu na 3-kolové koloběžce PRIMO PLUS LIGHTS se světly, která je vybavena odolnou protiskluzovou plošinou se super nízkou vyztuženou konstrukcí pro pohodlí a bezpečnost. Vypadejte skvěle i při jízdě na skútru, neboť PRIMO PLUS LIGHTS má dvouinjekční desku, která předvádí dvoubarevný design pro živější styly!

Vlastnosti produktu

3-kolová nastavitelná svítící koloběžka pro děti ve věku 3-9 let se 4-výškou hliníkovou lakovanou T-tyčí (67,5 cm, 72,5 cm, 77,5 cm, 82,5 cm od země) se snadno použitelnou svorkou a pohodlné TPR ergonomické rukojeti pro pohodlnou jízdu.
Patentované tlačítko uzamčení řízení, které fixuje systém řízení dvou předních kol tak, aby se pohybovaly pouze dopředu a dozadu, což pomáhá dětem naučit se udržovat rovnováhu. Odemkněte tlačítko, abyste umožnili jízdu se sklonem k řízení.
Odolná a bezpečná 3-kolová koloběžka se světly se super nízkou vyztuženou konstrukcí s protiskluzovou deskou, která podporuje děti do 50 kg. Jeho extra dlouhá kompozitní brzda zajišťuje účinnost a dlouhou životnost kola.
Vysoce kvalitní 121 mm přední kola z PU litého LED s vysokým odskokem a bez baterií, které blikají červenou, zelenou a modrou barvou, pro lehké jízdy, které vydrží tak dlouho, dokud dokážete jezdit – čím rychleji jedete, tím jasněji září!
Průměr kol 121 mm
Globber Plus – Primo Plus Lights V2 – Svítící Navy Blue/ Emerald Green koloběžka u nás získáte za akční cenu 1820 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top