Globber dětská koloběžka – Flow Element – Coral Pink

Tento velmi žádaný kus Globber dětská koloběžka - Flow Element - Coral Pink značky Globber Scooter snadno můžete najít právě se slevou. Akční cena od 2600 Kč
Cena: 2600 Kč

FLOW ELEMENT LIGHTS je reimaginací klasické kovové koloběžky s LED světly a má celohliníkový design, který je pevný a hladký a naplňuje zítřejší dny zábavou pro děti a teenagery! FLOW ELEMENT LIGHTS jsou stylové, elegantní a lehké s živými barevnými možnostmi a nabízejí patentovaný systém skládání, 4-výšku nastavitelnou T-tyč se sklopnými rukojeťmi, trendovou protiskluzovou pásku, silnou zadní brzdu a jasné světlo. kolečka o průměru 125 mm poskytují robustní jízdu – to vše se zábavnou září!

Buďte ve svém ELEMENTU a jděte s FLOW!

Patentovaný skládací systém

Pro ještě větší pohodlí během těchto dnů na koloběžce je FLOW ELEMENT LIGHTS vybaven naším jednoduchým, rychlým a bezpečným patentovaným systémem skládání: Jednoduše zvedněte tlačítko nahoru, čímž se svítící skládací koloběžka přepne do samostatně stojícího nebo složeného režimu – a znovu zvedněte, aby se rozložila.

4-výškově nastavitelná T-bar se sklopnými řídítky

Nastavte si svoji svítící skládací koloběžku do nejpohodlnější polohy pomocí 4 výškově nastavitelné, široké a zakřivené hliníkové T-tyče – FLOW ELEMENT LIGHTS roste s vámi! Řídítka jsou také skládací a dodávají se s pohodlnými a odolnými ergonomickými rukojeťmi TPR a sponou proti otřesům pro nejhladší jízdy s přáteli.

Hliníková deska s protiskluzovou páskou

Celohliníková plošina pro koloběžku FLOW ELEMENT LIGHTS je vybavena protiskluzovou páskou pro uchopení pro bezpečné jízdy, vzorovaným designem pro extra eleganci a stojanem pro rychlé přestávky. S nosností až 100 kg se FLOW ELEMENT LIGHTS dodává s širší a delší plošinou než jiné koloběžky na trhu, což poskytuje maximální rovnováhu, pohodlí a kontrolu.

Dlouhá a silná zadní brzda

Dlouhá a pevná hliníková zadní brzda přináší účinnost zpomalení a prodlužuje životnost kola. Bezpečnost schválená rodiči. Zábava pro děti!

Vysoce kvalitní podsvícená kola s vysokým odrazem

Vezměte si své FLOW ELEMENT LIGHTS ven, abyste se motali celý den, každý den! 125 mm přední a zadní kola z PU odlitku jsou vysoce kvalitní, s vysokým odskokem a namontována na karbonových ložiskách ABEC 7 se zabudovaným blatníkem, který chrání před vytékáním vody – bezpečné a suché! Nechte svá kola osvětlit cestu! Bezbateriová, podsvícená LED kola také blikají bílou barvou pro extra zábavu.

Vlastnosti produktu

2-kolová koloběžka pro děti a teenagery ve věku 5+ s jednoduchým, rychlým a bezpečným patentovaným systémem skládání: Jednoduše zvedněte tlačítko nahoru a svítící skládací koloběžka se přepne do samostatně stojícího nebo složeného režimu.
4-výškově nastavitelná (80 cm, 85 cm, 90 cm nebo 95 cm od země), široká a zakřivená hliníková T-tyč se sklopnými řídítky, pohodlnými a odolnými TPR ergonomickými rukojeťmi a sponou proti otřesům.
Hliníková paluba se vzorovanou protiskluzovou páskou a stojanem; podporuje nosnost do 100 kg.
Dlouhá hliníková zadní brzda poskytuje účinnost zpomalení a prodlužuje životnost kola.
Vysoce kvalitní 125 mm přední a zadní PU litá kola s vysokým odskokem jsou osazena na karbonových ložiskách ABEC 7 a chráněna integrovaným blatníkem.
Bezbateriová LED podsvícená kolečka také blikají bílou barvou pro extra zábavu!

Vlastnosti a specifikace

Nastavitelné Ano
Věkový rozsah 5R pro dospělé
Brzdy Mechanická zadní brzda (hliníková)
Materiál paluby Hliník + písková rukojeť
Velikost paluby Š 11,2 cm x D 54 cm
Skládací Ano
Maximální hmotnost uživatele 100 kg
Typ produktu 2-kolový skútr
Hmotnost produktu (netto) 3,25 kg
Doporučená výška uživatele 105-200 cm
Výška tyčí T 80 cm, 85 cm, 90 cm a 95 cm (od země)
Materiál kol Odlitek PU s vysokým odrazem
Velikost kol 125 mm (šířka 24 mm) vpředu, 125 mm (šířka 24 mm) vzadu
Průměr kol 125 mm
Globber dětská koloběžka – Flow Element – Coral Pink u nás získáte za akční cenu 2600 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top