Globber dětské kolečkové brusle 2v1 velikost 26-29 – Mint

Zlevněný produkt Globber dětské kolečkové brusle 2v1 velikost 26-29 - Mint originál od výrobce Globber Scooter seženete na našich stránkách nyní v akci! Teď v akci 1560 Kč
Cena: 1560 Kč

Získejte rychlá kolečka s dokonalou kombinací zábavy a učení: Kolečkové brusle 2 v 1 se přizpůsobí dětem – začněte v režimu učení (2 zadní kolečka jsou paralelní pro větší stabilitu) a snadno se přepněte na inline režim, když budou dovednosti vašeho prcka postupovat. . Kolečkové brusle 2v1 jsou vybaveny otočným modulem zadního kolečka pro snadnou přeměnu, jednoduchými, ale odolnými řemínky a knoflíky pro snadnou nastavitelnost, 100% designem bez použití nářadí, pohodlnými botami a kvalitními kolečky.

Udržujte děti aktivní a zapojené a zároveň rozvíjejte rovnováhu, koordinaci a sebedůvěru – pro nekonečnou zábavu na kolech pro vaše malé milovníky zábavy!

• Modul otáčení zadního kola

Učte se a otáčejte se ve stylu skate! Kolečkové brusle LEARNING SKATES 2v1 s designem 100% bez použití nářadí jsou vybaveny inovativním modulem otočného zadního kolečka, který vám umožňuje snadno přepínat mezi dvěma režimy zábavy: režim učení a režim inline. Jednoduše potáhněte modul zadního kola a otočte jej o 90° a přetáhněte každé zadní kolo a otočte jej o 90°, abyste přešli mezi učením a inline.

Režim učení je ideální pro začínající bruslaře, přičemž dvě zadní kolečka jsou rovnoběžná, aby poskytly mimořádnou stabilitu, když si vaše dítě zvykne na brusle.

Když jsou připraveny, přepněte se do režimu inline bruslí, abyste si naplno užili bruslařský zážitek bez pomoci s rovnováhou a koordinací. Naučit se bruslit nebylo nikdy tak jednoduché a zábavné!

• Nastavitelný střih

Brusle v pohodlí a jednoduchosti: Díky snadno ovladatelným a 100% řemínkům a knoflíkům bez použití nářadí není třeba tápat ve složitých vychytávkách nebo šňůrkách, abyste se mohli na kolečkových bruslích LEARNING SATES 2v1 roztočit!

Tyto kolečkové brusle pro začátečníky jsou vybaveny lehce zapínatelnými popruhy pro nastavení přilnavosti a jednoduchým mačkáním knoflíků pro nastavení délky. Vyberte si jednu ze dvou nastavitelných velikostí – XS/S (velikost EU 26-29) pro děti ve věku 3+ a S/M (velikost EU 30-33) pro děti ve věku 5+ – aby odpovídaly rostoucím nohám vašeho dítěte v průběhu let.

• Vydejte se na plavbu do světa kouzel bruslení!

Rozlučte se s jakýmkoli nepříjemným pocitem nebo puchýři! Kolečkové brusle 2v1 jsou vybaveny botami vyrobenými z česaného sametu a materiálu EVA, které zajišťují měkký a měkký pocit na nohou vašeho dítěte. Robustní konstrukce a vysoce kvalitní materiály zajišťují odolnost a dlouhou životnost, díky čemuž jsou LEARNING SATES 2v1 ideální pro děti, aby se bruslili, bruslili, bruslili!

• Vysoce kvalitní kola a odolné brzdy

Bruslejte bezpečně a pohodlně! NAUČNÍ BRUSLE 2v1 jsou vybaveny čtyřmi kvalitními kolečky s vysokým odrazem, které poskytují hladkou a stabilní jízdu. Zadní kolečka se mohou otáčet od paralelního k inline, což dětem usnadňuje nejprve se naučit rovnováhu a poté bruslit bez pomoci. Navíc, kolečkové brusle 2v1 LEARNING SATES jsou dodávány i se zadní TPR brzdou, aby děti mohly rychle a bezpečně zastavit.

• Vlastnosti produktu

Kolečkové brusle 2v1 pro děti se 2 dostupnými velikostmi: XS/S (EU velikost 26-29) pro děti ve věku 3+ a S/M (EU velikost 30-33) pro děti ve věku 5+.
Nastavitelné a pohodlné kolečkové brusle s exkluzivním designem Globber pro dětské bruslaře.
Kolečkové brusle typu „vše v jednom“ se dvěma režimy: otočný zadní modul přeměňuje brusle z režimu učení (pro extra stabilitu) do režimu inline podle toho, jak zručnost dítěte postupuje.
Nastavitelné kolečkové brusle pro děti s jednoduchým mačkáním a popruhy na zapínání pro úpravu délky a přilnavosti bruslí pro pohodlné nošení.
Boty na kolečkové brusle jsou vyrobeny z česaného sametu a materiálu EVA pro pohodlný zážitek z bruslení pro děti.
Čtyři vysoce kvalitní kolečka s vysokým odskokem a vstřikováním PU 48 mm (XS/S) nebo 54 mm (S/M) (šířka 24 mm) jsou namontována na ložiskách ABEC 5. Zadní kola se otáčejí od paralelního k inline pro režim učení a inline režim .
Kolečkové brusle se zadní TPR brzdou, která umožňuje bezpečné bruslení a okamžité zastavení.
Velikost EU 26-29
Globber dětské kolečkové brusle 2v1 velikost 26-29 – Mint u nás získáte za akční cenu 1560 Kč.

Další produkty z kategorie Kolečkové brusle

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top