Globber – Primo Foldable Plus Lights V2

Kvalitní produkt Globber - Primo Foldable Plus Lights V2 originál od výrobce Globber Scooter jednoduše seženete tady a teď ve výprodejové akci! Nabídky od 2210 Kč
Cena: 2210 Kč

PRIMO FOLDABLE PLUS LIGHTS – 3-kolová dětská koloběžka se svítícími předními koly, patentovaným skládacím mechanismem je oblíbená zejména u rodičů, kteří hledají funkčnost a bezpečnost pro své nejmenší. Koloběžky PRIMO jsou ideální koloběžky pro děti, neboť díky patentovanému zámku řízení podporují malé profesionály při učení a zajišťují bezpečnou radost z jízdy.

Jízdní komfort: S průměrem kol 120 mm vpředu/80 mm vzadu, vysokým odrazem, odlitým z PU a kuličkovým ložiskem ABEC 5 je zaručen maximální komfort.

LED přední kola PRIMO FOLDABLE PLUS LIGHTS vytvářejí během jízdy zářící efekt (technologie dynamo) a jsou skutečným poutačem. Čím rychleji jezdíte, tím jasněji svítí LED světla – čistá zábava z jízdy!

Více bezpečnosti: Optimalizovaná a extra široká třecí brzda zadního kola zajišťuje bezpečné zastavení i při jízdě vysokou rychlostí. Extra hluboká, vyztužená paluba s 2barevným protiskluzovým běhounem nabízí optimální přilnavost a bezpečný postoj při každé jízdě.

Patentovaný, zapínatelný zámek řízení fixuje systém řízení dvou předních kol tak, aby se koloběžka pohybovala jen dopředu a dozadu. Děti se tak učí bezpečně, snadno a rychle.

Zábava z jízdy pro malé i velké: Odnímatelná, barevná eloxovaná hliníková řídítka jsou výškově nastavitelná ve 4 směrech mezi 68-83 cm, včetně rychloupínání a bezpečnostního zámku. Takže PRIMO FOLDABLE PLUS LIGHTS časem jednoduše roste s vámi!

Řídítka s barevnými, ergonomickými TPR bezpečnostními rukojeťmi zajišťují pohodlnou jízdu – výlet s PRIMO FOLDABLE PLUS LIGHTS děti potěší! Maximální hmotnost uživatele je 50 kg.

Zboží se doporučuje pro děti od 3 let.
Průměr kol 120 mm
Globber – Primo Foldable Plus Lights V2 u nás získáte za akční cenu 2210 Kč.

Další produkty z kategorie Koloběžky

Další produkty od výrobce Globber Scooter


Top