BioTech USA ZMB 60 kapslí

Tento kvalitní produkt BioTech USA ZMB 60 kapslí originál od značky BioTech USA jednoduše naleznete zrovna ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 296 Kč
Cena: 296 Kč

Synergická formule na optimalizaci hladiny testosteronu s 3 základními složkami, kterými jsou zinek, hořčík a vitamin B6. Hormonální systém je důležitým regulačním mechanismem lidského organismu, který výrazně ovlivňuje i tělesnou kompozici. Pro muže je mimořádně důležitá správná hladina testosteronu a její optimalizace. Je účelné ji pravidelně sledovat po dosažení věku 30 let, protože přirozená produkce testosteronu se postupem věku snižuje. Na optimalizaci hladiny testosteronu jsou vhodné přípravky obsahující synergické formule, tak jako doplněk stravy ZMB od BioTechUSA.

Výhody

  • reguluje hormonální aktivitu
  • udržuje normální hladinu testosteronu v krvi
  • snižuje únavu a vyčerpanost

Vitamin B6 přispívá ke správnému fungování imunitního systému ak regulaci hormonální aktivity.

Obsah zinku v produktu přispívá k udržování normální hladiny testosteronu v krvi a pozitivně ovlivňuje správnou syntézu bílkovin. Zinek je přítomen v přípravku ZMB v organické formě jako glukonan zinečnatý, což umožňuje jeho snadné vstřebávání.

Hořčík obsažený v ZMB přispívá ke snížení únavy a vyčerpanosti.

Komu doporučujeme ZMB tobolky?

  • Těm, kteří si chtějí normalizovat hladinu testosteronu.
  • Těm, kteří hledají přípravek na hormonální optimalizaci na bázi vitaminů a minerálních látek bez rostlinných účinných látek.
  • Těm, kteří hledají přípravek na hormonální optimalizaci ve formě kapslí.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Objemové činidlo (fosforečnany vápenaté), oxid hořečnatý, kapsle [želatina, povlaková látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], glukonan zinečnatý, protispékavé činidlo (oxid křemičitý), pyridoxínhydrochlorid.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1 kapsli denně, zapijte sklenicí vody.

UPOZORNĚNÍ

Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 ° C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy. Ustanovena doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Vitamíny a minerály

v 1 kapsli
Vitamín B6 – pyridoxin 20 mg (1429%*)
Hořčík 250 mg (67%*)
Zinek 15 mg (150%*)

Barva vícebarevná
BioTech USA ZMB 60 kapslí u nás získáte za akční cenu 296 Kč.

Další produkty z kategorie Anabolizéry a NO doplňky

Další produkty od výrobce BioTech USA


Top