BioTech USA Black Blood CAF+ 300g

Tento levný výrobek BioTech USA Black Blood CAF+ 300g od společnosti BioTech USA jednoduše naleznete právě nyní levně! Aktuálně v akci za 689 Kč
Cena: 689 Kč

Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (2x 7,5 g) obsahuje 400 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

 • 12 účinných látek
 • 200 mg kofeinu na porci
 • L-tyrosin, beta-alanin, L-arginin a L-citrulin
 • extrakt z černého pepře (BioPerine®)
 • vitamíny a minerály
 • hořčík, niacin a vitamín B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívají k normálním procesům tvorby energie
 • zinek přispívá k normální syntéze bílkovin
 • žádný kreatin
 • bez cukru*
 • bez laktózy**
 • bez lepku***

*Bez cukru: 0,5 g cukru na 100 ml v nápoji připraveném ke konzumaci s vodou.
***Bez lepku podle nařízení EU.

Vyzkoušeli jste různé předtréninkové nápoje v prášku, ale měli jste pocit, že vám vždy něco chybí? Hledáte produkt, který uspokojí vaše extrémní potřeby? Něco, co vás udrží motivované a umožní vám soustředit se pouze na cvičení?

Black Blood CAF+ je jedním z našich nejoblíbenějších produktů. Stejně jako CAF+ se i verze NOX+ pyšní vysokým obsahem aktivních látek.

Tento produkt jsme vyvinuli pro všechny, kteří pravidelně používají předtréninkové nápoje v prášku a konzumují kofein. Black Blood CAF+ má hustší konzistenci než běžné předtréninkové nápoje. Podporuje vaše cvičení kofeinem, L-argininem a L-citrulinem, vitamíny a minerály, stejně jako L-tyrosinem, beta-alaninem a inositolem.

Black Blood CAF+ je komplexní formule obsahující hořčík, niacin a vitamín B6, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání. Vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, hořčík přispívá k normální činnosti svalů, zinek přispívá k normálnímu metabolismu mastných kyselin, normální syntéze bílkovin a udržení normální hladiny nejsilnějšího mužského hormonu v krvi. Pro zpestření receptury obsahuje přípravek extrakt z černého pepře ve formě patentované složky zvané BioPerine.

Sacharidy

Je to jedna ze tří nejdůležitějších makroživin v naší stravě. Základní rozdělení sacharidů určuje délka jejich řetězce. Označení CUKRY se používá pouze pro monosacharidy a disacharidy, delší řetězce spojených monomerů jsou chápány jako SACHARIDY. Pro naše tělo jsou cukry nejlépe dostupný zdroj energie, a proto je vhodné myslet na jejich doplňování při intenzivnější čí dlouhodobější aktivitě. Věděli jste, že u dospělého člověka spotřebuje mozek okolo 120g glukózy za den?

Chrom

Řada potravin obsahuje stopové množství chromu. Mezi přírodní zdroje patří například maso, červená řepa, kvasnice, pivo, mléčné výrobky nebo hrubá obilná mouka. Chrom účinkuje společně s insulinem a je důležitý pro schopnost organismu využít cukr. Napomáhá tedy k udržení optimální hladiny glukózy v krvi a další jeho užitečná vlastnost je i podpora správného metabolismu makroživin.

Antioxidanty

Věděli jste, že oxidační stres má na naše tělo negativní vliv? Může být vyvolán řadou onemocnění, ale i kouřením či alkoholem. Vzniká nadměrnou produkcí nebo nedostatečným odstraňováním volných radikálů. Proto je třeba mít silnou přirozenou antioxidační ochranu. Před poškozením buněk volnými radikály nám mohou být nápomocni antioxidanty jako například vitamín C a E.

SLOŽENÍ:

obsahuje:

Modrý hrozen: L-Arginin hydrochlorid 16 %, Beta-alanin 14 %, L-Citrulin 13 %, kyselina (kyselina jablečná), aromata, hořečnaté soli kyseliny citronové, instantní extrakt z listů černého čaje (Camellia sinensis) 8 %, zahušťovadlo (xanthanová guma), plnidlo (polydextróza), L-tyrosin 2,9 %, kofein bezvodý 2,4 %, inositol, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidla (sukralóza, acesulfam K), barvivo (brilantní černá PN), oxid zinečnatý, niacin (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), regulátor kyselosti (uhličitany sodné), ovoce BioPerine® černý pepř (Piper nigrum).

Borůvka: L-Arginin hydrochlorid 16%, Beta-alanin 14 %, L-Citrulin 13 %, aromata, kyselina (kyselina jablečná), hořečnaté soli kyseliny citronové, instantní extrakt z listů černého čaje (Camellia sinensis) 8 %, zahušťovadlo (xanthan guma), L-tyrosin 2,9 %, bezvodý kofein 2,4 %, plnidlo (polydextróza), inositol, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidla (sukralóza, acesulfam K), barvivo (brilantní černá PN), oxid zinečnatý, niacin (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), regulátor kyselosti (uhličitany sodné), BioPerine® ovocný extrakt z černého pepře (Piper nigrum).

Cola: L-Arginin hydrochlorid 16 %, Beta-alanin 14 %, L-Citrulin 13 %, kyselina (kyselina jablečná), aromata, hořečnaté soli kyseliny citrónové, instantní extrakt z listů černého čaje (Camellia sinensis) 8 %, zahušťovadlo (xanthanová guma), L-tyrosin 2,9 %, plnidlo (polydextróza), kofein bezvodý 2,4 %, inositol, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidla (sukralóza, acesulfam K), barvivo (brilantní černá PN), oxid zinečnatý, niacin (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), regulátor kyselosti (uhličitany sodné), ovoce BioPerine® černý pepř (Piper nigrum).

DÁVKOVÁNÍ:

 • smíchejte 2×1 dávku prášku (2x 7,5g = 2x 1,5 odměrky) s 2x 100 ml vody v šejkru
 • užijte polovinu porce 15 minut před cvičením a druhou polovina během cvičení
 • nepřekračujte doporučené dávkování

UPOZORNĚNÍ

Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (2x 7,5 g) obsahuje 400 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nedoporučuje se lidem s kardiovaskulárním onemocněním, hypertenzí. Nedoporučuje se osobám se špatným zdravotním stavem a/nebo těm, kteří užívají léky.Nekonzumujte s jinými kofeinovými produkty v ten samý den! Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Produkt skladujte těsně uzavřený, na chladném a suchém místě. Po otevření nevyjímejte sáček s oxidem křemičitým!

Upozornění pro alergiky: Alergeny jsou vyznačeny tučně ve složení produktu.

Upozornění na alergeny: Tento produkt může obsahovat stopy jiných druhů ořechů, arašídů, sezamu, vajec, lepku, korýšů, oříšků a zbytky skořápkových plodů.

Průměrné nutriční informace cola

ve 100 g v 1 dávce 7,5 g
Energetická hodnota 1561 kJ (19%*) 117,08 kJ (1%*)
Energetická hodnota 367 kCal (18%*) 27,53 kCal (1%*)
Bílkoviny – proteiny 62 g (124%*) 4,65 g (9%*)
Sacharidy – uhlohydráty 17 g (7%*) 1,28
z toho cukry 4,1 g (5%*) 0,31
Sůl 0,20 g (3%*) 0,02

Vitamíny a minerály cola

ve 100 g v 1 dávce 7,5 g
Vitamín B3 – niacin 53 mg (331%*) 3,98 mg (25%*)
Vitamín B6 – pyridoxin 10 mg (714%*) 0,75
Hořčík 1280 mg (341%*) 96 mg (26%*)
Zinek 43 mg (430%*) 3,23 mg (32%*)

Aminokyselinové spektrum cola

ve 100 g v 1 dávce 7,5 g
L-Arginin 13333,33 mg 1000 mg
L-Tyrosin 2866,67 mg 215 mg

Ostatní a speciální doplňky cola

ve 100 g v 1 dávce 7,5 g
Beta Alanin – CarnoSyn® 14000 mg 1050 mg
Extrakt z černého pepře 10 mg 0,75 mg
Inositol 1333,33 mg 100 mg
Kofein 2666,67 mg 200 mg
L-Citrulin 13333,33 mg 1000 mg
Kyselina jablečná 12000 mg 900 mg

Příchuť Modrý hrozen
BioTech USA Black Blood CAF+ 300g u nás získáte za akční cenu 689 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce BioTech USA


Top