BioTech USA Magna Shot 20 x 25ml

Tento vynikající výrobek BioTech USA Magna Shot 20 x 25ml od populárního výrobce BioTech USA můžete pořídit tady a teď právě skutečně levně. Akční ceny od 975 Kč
Cena: 975 Kč

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1/2 ampule) obsahuje 40 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

Tekutá formula pro snížení svalové únavy s obsahem hořčíku a vitamínu B6, s přidaným L-Carnitinem a extraktem ze zelené kávy.

Hořčík je pro lidský organismus životně důležitý minerál. Na jeho důležitosti se podepisuje i to, že podobně jako draslík je i tento prvek přítomen ve všech buňkách našeho těla. Vzhledem k tomu, že hořčík nelze ničím jiným nahradit a naše tělo si jej neumí vyrobit, je třeba dbát na správný příjem minerálů.

Vzhledem k tomu, že hořčík má poměrně složité fyziologické účinky a podílí se na řadě metabolických procesů, může jeho nedostatek vyvolat také širokou škálu příznaků. Nedostatek hořčíku je obvykle způsoben nezdravým životním stylem, nedostatkem fyzické aktivity, chronickým stresem, nedostatečnou a nekvalitní stravou, některými vlastnostmi souvisejícími s věkem a různými fyziologickými stavy.

Hořčík přispívá k udržení rovnováhy elektrolytů a normálním energetickým metabolickým procesům a také k normální syntéze bílkovin.

Vitamin B a hořčík přispívají k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Draslík a hořčík přispívají k normální činnosti svalů. Draslík, hořčík a vitamín B6 přispívají k udržení normálních psychických funkcí.

Jedná se o doplněk stravy.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Voda, glukonát hořečnatý, L-karnitin 4 %, hořečnaté soli kyseliny citronové, kyselina (kyselina citronová), extrakt ze zelené kávy 0,4 %, aroma, konzervant (chlorid draselný), sladidla (acesulfam K, sukralóza), konzervační látka (kyselina sorbová), pyridoxin hydrochlorid.

DÁVKOVÁNÍ:

  • užijte1 dávku (1/2 ampule = 12,5 ml) produktu během cvičení
  • před konzumací dobře protřepejte
  • nepřekračujte doporučené dávkování

UPOZORNĚNÍ

Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1/2 ampule) obsahuje 40 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl! Skladujte v chladu a suchu. Po otevření skladujte výrobek v chladničce. Chraňte před mrazem!

Vitamíny a minerály citron-limetka

ve 100 ml v 1 dávce 12,5 ml
Hořčík 1400 mg (373%*) 175 mg (47%*)

Ostatní a speciální doplňky citron-limetka

ve 100 ml v 1 dávce 12,5 ml
L-Karnitin 4000 mg 500 mg
z toho kofein 40 mg 5 mg
Extrakt ze zelené kávy 400 mg 50 mg
z toho kyselina chlorogenová 20 mg 2,5 mg

Příchuť Citron-limetka
BioTech USA Magna Shot 20 x 25ml u nás získáte za akční cenu 975 Kč.

Další produkty z kategorie Stimulanty a energizéry

Další produkty od výrobce BioTech USA


Top