BioTech USA Creatine Zero 18 tablet (šumivé)

Akční produkt BioTech USA Creatine Zero 18 tablet (šumivé) od výrobce BioTech USA můžete najít právě zde ve výprodejové akci! Cena již od 128 Kč
Cena: 128 Kč

BioTech USA Creatine Zero je výborně rozpustný kreatin monohydrát v šumivých tabletách pro přípravu chutného a osvěžujícího nápoje. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost během krátkodobých po sobě následujících dávek velmi intenzivního cvičení. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu.

Výhody

  • až 2500 mg kreatin monohydrátu na dávku
  • četnými vědeckými studiemi ověřený účinek
  • zvyšuje sílu a výkon během velmi intenzivní intervalového tréninku
  • vynikající rozpustností a vstřebatelnost

Kreatin je v lidském těle přirozeně se vyskytující neesenciální aminokyselina. Tělo průměrného člověka obsahuje přibližně 120 g kreatinu. Většina z uvedeného množství (přibližně 90 – 95%) se nachází ve svalech, kde je z 2/3 vázán ve formě energeticky bohatého kreatin-fosfátu a zbytek jako volný kreatin.

Organismus přirozeně syntetizuje kreatin v játrech z aminokyselin L-arginin, L-methionin a glycin tempem přibližně 2 g / den, pak je fosforylován a transportován krví do svalů, srdce a mozku. Část nezbytného kreatinu je dodávána stravou (zejména maso, v rostlinách není obsažen) v přibližně stejném množství (1 – 2 g / den). Proto vegetariáni a osoby se sníženým příjmem masa mívají nižší hladinu kreatinu.

SLOŽENÍ:

obsahuje: Kreatin monohydrát 31%, kyselina (kyselina citrónová), regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), maltodextrin, aroma, sladidlo (sukralóza), barviva (kyselina karmínová, riboflavin).

DÁVKOVÁNÍ:

Rozpusťte 2 šumivé tablety v 300 až 500 ml studené vody a užijte 2 krát denně.

UPOZORNĚNÍ

Uschovejte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 ° C, mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti, pro těhotné ženy, pro kojící ženy. Ustanovena doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Výživové doplňky se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy.

Ostatní a speciální doplňky modrý hrozny

v 1 tabletě v 1 dávce 2 tablety
Kreatin Monohydrát – Creatine Monohydrate 1250 mg 2500 mg
z toho Kreatin 1100 mg 2200 mg

Příchuť Modrý hrozny
BioTech USA Creatine Zero 18 tablet (šumivé) u nás získáte za akční cenu 128 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce BioTech USA


Top