BioTech USA L-Lysine 90 kapslí

Unikátní a žádaný produkt BioTech USA L-Lysine 90 kapslí od kvalitní značky BioTech USA snadno můžete získat zde za výhodnou cenu. Ceny již od 219 Kč
Cena: 219 Kč

L-lysin je všestranná esenciální aminokyselina, kterou tělo nedokáže produkovat nebo ji produkuje pouze v nedostatečném množství. Většinou se vyskytuje v potravinách bohatých na bílkoviny, jako jsou mléčné výrobky, maso, vejce. L-lysin lze snadno doplnit vyváženou stravou a kvalitními výživnými látkami, ale v některých případech může být nutné zajistit jeho příjem z jiných zdrojů než z jídla. Může pomoci výživový doplněk ve formě kapslí BioTechUSA L-Lysine. Díky balení ve formě kapslí jej lze jednoduše dávkovat a nosit s sebou během dne kdekoli.

Doporučujeme

  • těm, kteří potřebují doplnit esenciální aminokyselinu L-lysin
  • těm, kteří hledají produkt ve formě kapslí

Esenciální aminokyseliny (známo jich 9) jsou nezbytné pro lidské tělo, ale tělo je nedokáže produkovat nebo je produkuje pouze v nedostatečném množství. Proto je obzvláště důležité zajistit je z vnějších zdrojů, pokud možno v optimálním množství a poměru. L-lysin (spolu s L-leucinu) patří do skupiny čistě ketogenních aminokyselin!

L-Lysine, stejně jako všechny ostatní BioTechUSA produkty, obsahuje bezpečné a pečlivě vybrané složky.

SLOŽENÍ:

obsahuje: L-lysin hydrochlorid 82,8%, kapsle [želatina, povlaková látka (šelak), barvivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyselosti (hydroxid amonný), regulátor kyselosti (hydroxid draselný)], protihrudkující látky (hořečnaté soli mastných oxid křemičitý). Vyrobeno v závodě kde se zpracovávají potraviny obsahující mléko, vejce, lepek, sóju, korýši, oxid siřičitý a ořechy.

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte denně 3×1 kapsli se sklenicí vody mezi jídly. Ustanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout!

UPOZORNĚNÍ

Uskladňujte mimo dosah malých dětí! Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité a vyvážené stravy a zdravého životního stylu! Nedoporučuje se dětem, těhotným a kojícím ženám a osobám, které trpí nemocí a užívají léky!

Aminokyselinové spektrum

v 1 kapsli v 1 dávce 3 kapsle
L-lysin hydrochlorid 624,67 mg 1874 mg

Barva vícebarevná
BioTech USA L-Lysine 90 kapslí u nás získáte za akční cenu 219 Kč.

Další produkty z kategorie Aminokyseliny

Další produkty od výrobce BioTech USA


Top