BeastPink Colla Pink 240 g

Oblíbený a akční produkt BeastPink Colla Pink 240 g od top značky BeastPink snadno pořídíte tady teď právě opravdu výhodně. Akční cena od 329 Kč
Cena: 329 Kč

Colla Pink je beauty nápoj pro ženy, které chtějí maximálně podpořit svůj vzhled, pohybový aparát a celkovou krásu. Základ složení tvoří kolagenové peptidy doplněné kombinací kyseliny hyaluronové, extraktem z hroznových jader a vybranými vitamíny i minerálními látkami. Probuďte svou krásu a ženské sebevědomí díky tomuto lahodnému nápoji.

Colla Pink je jedinečný beauty nápoj s vybranými vitamíny, minerálními látkami a dalšími účinnými složkami pro podporu ženské krásy a celkového sebevědomí

Colla Pink je funkční nápoj bez cukru pro ženy, které chtějí podpořit svou krásu, zdraví, vitalitu a celkové sebevědomí. Kromě lahodné chuti si vás získá také svým funkčním složením. Jeho dominantní složkou jsou hydrolyzované kolagenové peptidy RunCollg®. Kolagen je obecně považován za důležitou součást pojivových tkání a vzhledem k tomu, že se jedná o hlavní strukturální protein, je dobré zajistit tělu jeho optimální množství. Nedostatek kolagenu je totiž často spojován s možným vlivem na pohybový aparát, výskyt vrásek a sníženou elasticitou pleti. Další důležitou součástí Colla Pink je kyselina hyaluronová. Ta se přirozeně nachází v pokožce, vlasech, kloubech nebo prostoru kolem očí. Jejím úkolem v organismu je udržovat pružnost chrupavek a vodu v buňkách tkání. Pokožka tak díky ní může vypadat hydratovanější a svěžejší. Společně s kolagenem tak kyselina hyaluronová patří mezi „must have” výbavu pro péči o pleť a pohybový aparát.

Důležitou součástí nápoje Colla Pink jsou také dvě pečlivě vybrané minerální látky selen a zinek. Ty přispívají k udržení zdravých vlasů a nehtů, které jsou vizitkou každé ženy. Navíc pomáhají také s podporou imunity. Samotný zinek se pak podílí na správné funkci pokožky, zdraví kostí a také má vliv na reprodukční a kognitivní funkce.

Nezaměnitelná je ve složení i role vitamínů. Na udržení zdravé pokožky mají vliv například vitamíny A, B2, B3 a B7, který je navíc důležitý i pro zdravé vlasy. Obsažený vitamín C je pak podstatný pro správnou funkci kostí. Stejně tak se podílí i na tvorbě kolagenu. Ze všech vitamínů patří mezi ty, které se nejčastěji skloňují s vlivem na chrupavky, a tím i na celý pohybový aparát. Kromě toho navíc pomáhá snižovat únavu a vyčerpání, což ocení ženy nejen během fyzicky či psychicky náročného období. Navíc funguje jako antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Poslední složkou nápoje Colla Pink je extrakt z hroznových jader (Vitis vinifera). Ten také patří mezi antioxidanty, a navíc může mít vliv na vzhled pokožky. Tím si vysloužil své čestné místo v komplexním doplňku pro podporu vzhledu. Pokud patříte mezi ženy, které si chtějí pochutnat na osvěžujícím nápoji a zároveň podpořit svou krásu i celkové zdraví, neměl by vám nápoj Colla Pink chybět ve vaší beauty výbavě.

Colla Pink a jeho výhody

 • beauty nápoj pro podporu ženské krásy a sebevědomí
 • je bez cukru
 • hlavní složkou jsou hydrolyzované kolagenové peptidy
 • je obohacený o vybrané vitamíny a minerální látky
 • obsahuje kyselinu hyaluronovou a extrakt z hroznových jader
 • napomáhá správné tvorbě kolagenu
 • podporuje zdraví pokožky, vlasů a nehtů
 • může mít vliv na mladistvý vzhled pokožky
 • pomáhá pečovat o pohybový aparát
 • podporuje imunitu
 • pomáhá snížit únavu i vyčerpání
 • má formu lahodného nápoje
 • dobře se rozpouští

Složení

Příchuť mango pomeranč: Hydrolyzované kolagenové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z hroznových jader (Vitis Vinifera), kyselina hyaluronová, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, kyselina jablečná), aroma, barvivo (beta karoten), sladidlo (sukralóza), síran zinečnatý, vitamín B3 (niacinamid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín A (retinol), seleničitan sodný, vitamin B7 (D-biotin).

Příchuť jahodová limonáda: Hydrolyzované kolagenové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z hroznových jader (Vitis Vinifera), kyselina hyaluronová, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, kyselina jablečná), aroma, barvivo (červená řepa), sladidlo (sukralóza), síran zinečnatý, vitamín B3 (niacinamid), vitamín B2 (riboflavin), vitamin A (retinol), seleničitan sodný, vitamín B7 (D-biotin).

Příchuť hrozny: Hydrolyzované kolagenové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z hroznových jader (Vitis Vinifera), kyselina hyaluronová, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, kyselina jablečná), aroma, barvivo (červená řepa), sladidlo (sukralóza), síran zinečnatý, vitamin B3 (niacinamid), vitamin B2 (riboflavin), vitamín A (retinol), seleničitan sodný, vitamín B7 (D-biotin).

Příchuť lesní ovoce: Hydrolyzované kolagenové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z hroznových jader (Vitis Vinifera), kyselina hyaluronová, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, kyselina jablečná), aroma, barvivo (červená řepa), sladidlo (sukralóza), síran zinečnatý, vitamín B3 (niacinamid), vitamín B2 (riboflavin), vitamin A (retinol), seleničitan sodný, vitamin B7 (D-biotin).

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku (8 g) s 200-300 ml vody. Užívejte 1-2 krát denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 8 g *RI
RunCollg® hydrolyzované kolagenové peptidy 6300 mg **
Extrakt z hroznových jader (Vitis vinifera) 400 mg **
Kyselina hyaluronová 40 mg **
Zinek 10 mg 100 %
Selen 89 μg 162 %
Vitamín A (retinol) 1 mg 125 %
Vitamín C (kyselina l-askorbová) 500 mg 625 %
Vitamín B2 (riboflavin) 2,8 mg 200 %
Vitamín B3 (niacinamid) 32 mg 200 %
Vitamín B7 (D-biotin) 50 μg 100 %

* Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ/2000 kcal).

** Není specifikováno

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Příchuť lesní ovoce
BeastPink Colla Pink 240 g u nás získáte za akční cenu 329 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce BeastPink


Top