BeastPink Sportovní ručník Lila Vibes

Výjimečný a žádaný kus BeastPink Sportovní ručník Lila Vibes od top výrobce BeastPink můžete pořídit právě téměř zdarma! Ceny již od 209 Kč
Cena: 209 Kč

Sportovní ručník Lila Vibes je vyroben z mikrovlákna, které vás zahřeje, když vyjdete z vody a naopak ochladí, když vám je horko. Okouzlí vás stylovým designem rodiny BeastPink a rozměry 50 x 90 cm. Je tedy dostatečně velký, aby vám nejen utřel pot z tváře, ale posloužil také jako podložka během cvičení. Zároveň má poutko na zavěšení a díky gumičce se dá elegantně poskládat.

Sportovní ručník Lila Vibes – praktická a stylová pomůcka do fitka či na jakýkoliv sport

Sportovní ručník Lila Vibes je stylový doplněk do fitka či na jakýkoliv sport, který vám pomůže otřít pot z tváře. Zároveň je však dostatečně velký a s rozměry 50 x 90 cm poslouží i jako podložka během tréninku. Je vyroben z mikrovlákna, které vás zahřeje v chladném počasí a naopak ochladí, když vám je horko. K tomu je hladké a velmi příjemné k pokožce. Kromě toho velmi rychle schne, je odolný a jeho barvy si zachovávají dlouhou životnost. Nemusíte se tak bát, že by vám pod vlivem vlhkosti časem vybledl.

Sportovní ručník Lila Vibes se také skvěle přenáší, protože se dá elegantně poskládat. Je tedy velmi praktický a zabere málo místa i při cestování s malým zavazadlem. Zároveň nabízí poutko na zavěšení například v případě, že se po tréninku chystáte do sprchy. Pokud tedy hledáte ideální ručník, který je funkční, designový a dá se snadno přenášet, sportovní ručník Lila Vibes je ideálním řešením.

Sportovní ručník Lila Vibes a jeho výhody

  • stylový ručník s příjemným designem rodiny BeastPink
  • je dostatečně velký s rozměry 50 x 90 cm
  • je vyroben z mikrovlákna
  • má příjemně hladký povrch
  • velmi rychle schne a je odolný
  • má dlouhou životnost a jeho barvy nevyblednou ani po čase
  • dá se prakticky poskládat

Materiál

mikrovlákno

Rozměry

50 cm x 90 cm

Barva růžová
BeastPink Sportovní ručník Lila Vibes u nás získáte za akční cenu 209 Kč.

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce BeastPink


Top