BeastPink Amino Beast 270 g

Ve slevě tento produkt BeastPink Amino Beast 270 g od společnosti BeastPink snadno seženete zde opravdu výhodně! Nabídky již od 329 Kč
Cena: 329 Kč

Amino Beast je komplex aminokyselin navržený speciálně pro aktivní ženy. Ve složení tak najdete BCAA, která se podílejí na syntéze bílkovin důležitých pro růst a udržení svalů. Kromě toho komplex obsahuje beta-alanin, dalších 10 aminokyselin, vitamín C a extrakt ze zeleného čaje. Směs je ve formě osvěžujícího, dobře rozpustného prášku.

Amino Beast je komplex důležitých aminokyselin, které mohou pomoci chránit svalovou hmotu a podpořit regeneraci

Amino Beast je směs pro všechny aktivní ženy, které na sobě pracují. Hlavní část tvoří 14 důležitých aminokyselin včetně BCAA. Tyto esenciální aminokyseliny si naše tělo neumí samo vytvořit, a tak je důležité jejich pravidelné doplňování. Podílí se totiž na syntéze bílkovin, které jsou důležité pro udržení a růst svalové hmoty, stejně jako k udržení zdravých kostí. Ve složení nechybí ani l-glutamin. Jeho hladina se v těle při náročných trénincích snižuje, a tak je vhodné jej doplňovat. Kromě svalů je glutamin důležitý i pro imunitní systém, proto by se na jeho příjem měli zaměřit nejen sportovci.

Další obsaženou aminokyselinou je l-arginin, který podporuje produkci oxidu dusnatého, což pomáhá k lepšímu prokrvení svalů, a tím i zvýšení výkonnosti. Ve složení ovšem nechybí ani l-tyrozin. Ten se řadí mezi neesenciální aminokyseliny, které jsou potřebné pro vznik několika neurotransmiterů, kterými jsou například adrenalin, noradrenalin a dopamin. Kromě zmíněných aminokyselin je ale v Amino Beast také l-alanin, l-taurin, l-lyzin, l-fenylalanin, l-threonin či l-methionin. Svou roli má ovšem i obsažený beta-alanin, který se podílí na vytváření karnosinu. Ten funguje jako takový „uklízeč”, dokáže totiž snížit překyselení svalů a hromadění kyseliny mléčné. To zase může pomoci snížit únavu a prodloužit sportovní výkon. Tuto schopnost jistě ocení všechny ženy, které se věnují silovým nebo vytrvalostním sportům.

Ve složení ovšem najdete i další látky, díky kterým patří Amino Beast mezi účinné komplexní produkty. Jmenovat můžeme vitamín C, který má vliv na správné fungování imunity během intenzivní tělesné aktivity. Kromě toho přispívá také ke správné funkci kostí, správné tvorbě kolagenu či optimálnímu fungování pokožky. Ovlivňuje ovšem i nervový systém, psychiku či snížení stresu a vyčerpání. Navíc pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Další složkou Amino Beast je pak kokosová voda v prášku, která může pomoci s efektivní hydratací celého organismu. A výčet účinných látek uzavírá extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis), který je považován za superpotravinu.

Amino Beast je tak unikátní směs aminokyselin a dalších látek s širokou škálou účinků. Ty mohou pomoci s lepším sportovním výkonem, regenerací či podporou imunity. Směs je navíc ve formě dobře rozpustného prášku, který má skvělou osvěžující chuť. Není proto divu, že je mezi sportujícími ženami velmi populární.

Amino Beast a jeho výhody

  • obsahuje 14 důležitých aminokyselin včetně BCAA
  • je obohacený o vitamín C, zelený čaj, beta-alanin i kokosovou vodu
  • může pomoci zlepšit regeneraci a výkon
  • má vliv na fungování imunity, kostí, kloubů a svalů
  • pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem
  • je ve formě dobře rozpustného prášku
  • má osvěžující chuť

Složení

Příchuť mango maracuja: BCAA (l-valin, l-leucin, l-isoleucin), l-glutamin, l-alanin, l-taurin, l-arginin, beta alanin, l-tyrosin, l-lysin, prášková kokosová voda, l-fenylalanin, l-threonin, vitamín C (kyselina l-askorbová), l-methionin, extrakt ze zeleného čaje 50 % (Camellia sinensis), l- tryptofan, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, kyselina jablečná), aroma, inulin, barvivo (červená řepa, beta karoten), sladidlo (sukralóza).

Příchuť green apple: BCAA (l-valin, l-leucin, l-isoleucin), l-glutamin, l-alanin, l-taurin, l-arginin, beta alanin, l-tyrosin, l-lysin, prášková kokosová voda, l-fenylalanin, l-threonin, vitamín C (kyselina l-askorbová), l-methionin, extrakt ze zeleného čaje 50 % (Camellia sinensis), l-tryptofan, regulátor kyselosti (kyselina citrónová, kyselina jablečná), aroma, inulin, barvivo (beta karoten, spirulina), sladidlo (sukralóza).

Dávkování

Smíchejte 1 odměrku (9 g) s 200-300 ml vody. Užívejte 1-2 krát denně.

Tabulka nutričních hodnot

Nutričné hodnoty 9 g 18 g
L-leucin 2000 mg 4000 mg
L-izoleucin 500 mg 1000 mg
L-valin 500 mg 1000 mg
L-glutamin 1000 mg 2000 mg
L-alanin 700 mg 1400 mg
L-taurin 500 mg 1000 mg
L-arginin 500 mg 1000 mg
Beta-alanin 350 mg 700 mg
L-tyrozin 250 mg 500 mg
L-lyzin 250 mg 500 mg
L-fenylalanin 180 mg 360 mg
L-treonin 170 mg 340 mg
L-metionin 80 mg 160 mg
L-tryptofan 20 mg 40 mg
Extrakt ze zeleného čaju (Camellia sinensis) 200 mg 60 mg
Prášková kokosová voda 200 mg 400 mg
Vitamín C (kyselina l-askorbová) 110 mg (137,5 %*) 220 mg

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal)

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Příchuť zelené jablko
BeastPink Amino Beast 270 g u nás získáte za akční cenu 329 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce BeastPink


Top