Thule Epos 3

Tento vynikající produkt Thule Epos 3 od oblíbené značky Thule pořídíte tady teď ve výprodejové akci! Právě teď jen za 26890 Kč
Cena: 26890 Kč

Sklopný nosič kol Thule Epos 3 Bike 979 Black až pro 3 kola s montáží na tažné zařízení. Nosič je kompatibilní se všemi typy kol a to i včetně elektrokol. Montáž kol na Thule Epos 3 vyžaduje jen minimální úsilí díky inovativnímu systému teleskopického uchycení kol – opravdu snadné, rychlé a pohodlné. Sezóna cyklovýletů právě začíná a všichni se již těšíte na nová dobrodružství. Zapomeňte na vyjížďky po okolí svého bydliště. Tuto sezonu prozkoumejte všechny cyklostezky, přírodní památky i města, v sedle svého kola nebo elektrokola. S praktickým nosičem kol na tažné zařízení převezete svá kola i elektrokola všude tam, kam se těžíte už tak dlouho.

Přichází totiž čas na to, abyste si ke svému vozu pořídili nový autodoplněk v podobě nosiče jízdních kol na tažné zařízení. A připravili svá kola na nezapomenutelné cyklovýlety. Zavolejte svou partu přátel, se kterými budete chtít všechna dobrodružství zažít a už začněte plánovat, co si s sebou na dovolenou vezmete. Nosič kol na tažné se dá totiž také kombinovat se střešním boxem, proto vám ve voze zbyde dostatek místa a vy si můžete zabalit vše, od věcí na kempování, sportovní výbavu, až po oblečení.

Thule Epos 3 979 je bytelný nosič kol na tažné zařízení, který převeze dvě jízdní kola i elektrokola a pokud přikoupíte adaptér, bez potíží převeze až tři kola současně. Nosič je svou konstrukcí speciálně vyvinut pro přepravu těžkých kol, jako jsou elektrokola, fatbike nebo sjezdová horská kola. Stejně tak s ním přepravíte městská, silniční, treková i dětská kola. Tento nosič je zkrátka nepostradatelným doplňkem ke každému vozu a je jedno, zda máte typ karoserie sedan, hatchback, combi nebo SUV.

Jednoduchá manipulace

Nosič kol Thule Epos 3 979 vyniká jednoduchou manipulací. Disponuje totiž inovativním teleskopickým systémem uchycení kol, což vyžaduje pouze minimální námahu a zvládnou to i drobné postavy.

Ramena pro upevnění kol umožňují snadno připevnit kolo za kteroukoli část rámu nebo zadní kolo. To poskytuje opravdu mnoho způsobů uchycení. Naložit a vyložit až tři kola můžete v libovolném pořadí. Přitom jsou podporovány všechny typy rámů a geometrií, včetně elektrokol, horských biků nebo gravelových kol. Problém není ani při převozu kol s blatníky, nosiči a dalšími doplňky.

Snadná instalace i uskladnění

Nosič kol Thule Epos 3 979 na tažné zařízení, můžete uskladnit nejen v regálu své garáže, ale také ve skříni malého městského apartmánu. Praktický skládací systém umožní snadné složení do malého kompaktního tvaru, který se dá uskladnit i v tom nejmenším prostoru. A doobjednat lze praktickou brašnu, která chrání tento nosič před mechanickým poškozením a poškrábáním.

Při přenosu k vozu se vám budou hodit kolečka a integrované ergonomické držadlo. Nosič převezete ke svému vozu podobně, jako cestovní kufr. Instalace na tažné zařízení je tak snadná! Stačí nacvaknout k tažnému, a díky samostabilizujícímu mechanismu pomocí zajišťovací páky máte hotovo. Pak už stačí celý nosič uzamknout a zajistit jej proti případnému odcizení. Praktický výklopný systém, který ovládáte ovládacím pedálem, zajistí bezproblémový přístup do zavazadlového prostoru, a to i s plně naloženým nosičem.

Bezpečné připevnění kola je plně pod kontrolou

Nosič kol Thule Epos 3 979 na tažné zařízení je určen pro vysokou přepravní kapacitu. Proto jsou zde opravdu velké rozestupy mezi držáky. Ty usnadní manipulaci i s těžkými koly. Správné připevnění jednotlivých kol si ohlídá inovativní omezovač momentu utažení, který při optimálním upevnění kola na nosič zacvakne. Kola se dají k tažnému uzamknout, díky klíčku. To samé platí i o samotném nosiči, který uzamknete k tažnému zařízení.

Užijte si to nadšení z cest

Užívejte si cyklistiku od prvního momentu. Konstruktéři vyvinuli k tomuto nosiči kol také mnoho doplňků, které jistě oceníte. Na cestách budete moci své kolo opravit pomocí držáku kol thule Epos a chránit svá kola před krádeží, můžete pomocí vysoce kvalitního Thule High Grade Lock, který byl vyvinut ve spolupráci s přední společností v oboru ABUS. Víme, že elektrokola jsou těžká. Proto nabízíme skládací nakládací rampu Thule Epos pro snadné nakládání a vykládání těžších kol.

Funkce Thule Epos 3 Bike 979 Black

Rychlé a snadné nakládání a vykládání všech typů kol a elektrokol. Patentovaná teleskopická ramena pro upevnění kol s otočným držákem a ocelí vyztuženými popruhy slouží k upevnění na rám nebo zadní kolo.
Vysoká nosnost 30 kg na jedno kolo umožňuje přepravu těžkých elektrokol
Velká vzdálenost mezi koly (25 cm) snižuje riziko kontaktu mezi jednotlivými koly
Extra dlouhé držáky kol umožňují snadnou přepravu velkých kol s rozvorem až 1 350 mm
Přezky s ráčnou a popruhy na kola pro snadné upevnění plášťů do velikosti 3,2″ (se samostatně prodávaným příslušenstvím až do velikosti 5″)
Plně skládací konstrukce zaručuje snadnou montáž, manipulaci i skladování
Při upevnění kol je možný přístup do zavazadlového prostoru pomocí důmyslného naklápění ovládaného pedálem. Nejsou-li na nosiči upevněná kola, je zavazadlový prostor přístupný bez naklápění nosiče
Díky samostabilizujícímu mechanismu jsou montáž i nastavení nosiče kol na tažném zařízení před uzavřením zajišťovací páky snadné a rychlé
Ergonomická přeprava cyklistického nosiče díky integrovaným přepravním kolečkům a držadlu pro přenášení
Kola lze uzamknout k nosiči a nosič lze uzamknout k automobilu (zámky jsou součástí balení)
Široká nabídka inovativního příslušenství – například držák pro opravu kol Thule Epos a vysoce kvalitní zámek na kolo Thule High Grade Lock vyvinutý společností ABUS, který poskytuje vyšší bezpečnost (příslušenství se prodává samostatně)

• Hmotnost22,7 kg
• Rozměry91 x 126 x 22 cm
• Max. hmotnost jízdního kola30 kg
• Rozměry složený91 x 27 x 75 cm
• Velikost pneu29″
• Nosnost60 kg
• Rozvor kol1350 mm
• Napájení13-pin
• Max. šířka pneumatiky3″ (4,7″ při použití popruhů Thule XXL Fatbike Wheel Straps)
• Rozestup mezi koly25 cm
Barva vícebarevná
Thule Epos 3 u nás získáte za akční cenu 26890 Kč.

Další produkty z kategorie Nosiče na kolo

Další produkty od výrobce Thule


Top