Thule EasyFold XT 934

Unikátní a žádaný výrobek Thule EasyFold XT 934 od známé značky Thule seženete zde teď opravdu levně! Nabídka již od 21990 Kč
Cena: 21990 Kč

Thule EasyFold XT 934 je skládací kompaktní nosič kol na tažné zařízení pro tři kola. Thule 934 XT možňuje přepravu elektrokol a těžkých horských kol včetně fat bike. Nosič kol Thule EasyFold XT 934 má velký rozestup mezi držáky plášťů kol umožňuje přepravu robustních jízdních kol s velkým rozvorem. Thule EasyFold XT 934 má jedinečný sklápěcí mechanismus ovládaný nohou. Praktický, kompaktní, plně skládací a univerzální držák jízdních kol s označením Thule EasyFold XT 934 na první pohled rozhodně zaujme svou kapacitou. Je určený na přepravu tří jízdních kol. Právě zde se naplno projeví jeho celková univerzálnost. Ta je spojena s tím, že není problém hravě převézt i těžká kola, jelikož celková nosnost nosiče je celých 60 kilogramů. Díky tomu lze přepravit třeba elektrokolo, stejně jako těžká horská kola.

V souvislosti s univerzálností bychom neměli zapomenout ani na to, že nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT 934 zaujme také velkým rozestupem mezi držáky plášťů kol. Tento rozestup je 22/19 centimetrů. Díky tomu není problémem ani přeprava robustnějších kol s větším rozvorem. Co nesmíme dále opomíjet, to je také fakt spojený s tím, že podtlakové přezky jsou nastavitelné a v kombinaci s dlouhými popruhy není problémem ani jednoduché, stejně jako bezpečné upevnění kol s velkými pneumatikami. Na mysli máme pneu o velikosti až 4,7 palců.

Snadná montáž nosič Thule EasyFold XT 934 na auto i upevnění kola

Thule EasyFold XT 934 nadchne i praktičností, která souvisí se samotným upevněním na automobil. Pokud se podíváme blíže, je lákavým prvkem nezajištěná přípojka s vysokou stabilitou, díky čemuž nosič kol na tažné zařízení snadno umístíte, upravíte ho do správné polohy a potom jenom použijete zajišťovací páku, kterou dokončíte montáž. V tuto chvíli už je možné začít i s nakládkou samotných kol.
I zde přijde vhod praktičnost, kterou nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold XT 934 může nabídnout. Mezi hlavní plus v této oblasti patří hlavně použití uzamykatelných růžic, které jsou na odnímatelných držácích rámu. Tyto růžice jsou vybaveny omezovačem momentu utažení, který nese označení Thule AcuTight. Co to znamená v praxi? Že stačí kola upevňovat, a jakmile je slyšet cvaknutí, znamená to, že je upevněno správně a optimálně.

Praktičnost Thule EasyFold XT 934 oceníte v mnoha ohledech

Nezapomínejme ale ani na celkovou praktičnost, kterou se nosič kol Thule EasyFold XT 934 může také pyšnit. Primárně oceníte to, že díky praktickému nožnímu pedálu si můžete během pár okamžiků jednoduše uvolnit vstup do vašeho zavazadlového prostoru a vyložit nebo naložit jiná zavazadla. Praktický je ale i systém zámků. Nejenom, že je možné vaše přepravovaná kola jednoduše uzamknout k nosiči, ale nosič jako takový můžete také zamknout k tažnému zařízení. Praktičnost nosiče Thule EasyFold XT 934 však oceníte třeba i ve chvíli, kdy ho ponesete k vozu. Integrovaná kolečka a rukojeť jsou jistotou, že to bude velmi jednoduché. Zde oceníte také poměrně nízkou hmotnost, která činí jenom 23,1 kilogramů. Pokud jde o montáž, tak potěší fakt, že se obejdete bez jakéhokoliv nářadí. Po demontáži zase oceníte celkovou skladnost a tak tento nosič na kola můžete umístit v podstatě kamkoliv.

Zaujmou také technické parametry

Nosič kol Thule EasyFold XT 934 je rozhodně skvělým pomocníkem pro toho, kdo chce jednoduše a bezpečně převézt trojici jakýchkoliv kol za svým vozem. Vhodné rozměry rámu, které lze převážet, jsou od 22 do 80 milimetrů. Co zaujme, to je i rozložená velikost – 123 x 83 x 86 cm, nebo jeho složená velikost – 31 x 83 x 86 cm. Samozřejmostí je i existence zadních světel, stejně jako snadná možnost připojení k automobilu, pomocí 13pinového konektoru.
Lákadlem tohoto nosiče je i široká škála příslušenství. Lze na něho pořídit praktickou tašku na přenášení, stejně jako lze pořídit praktickou nakládací rampu pro naložení a vyložení kol, stejně jako nechybí řada příslušenství a adaptérů, které zajistí bezpečnou přepravu bez jakéhokoliv poškození vašich kol. Unikátem ale může být i One-Key System – tedy jednotný klíč na více zámků.

Max. počet jízdních kol 3 kola
El. zásuvka 13-ti pólová
Rozměry 83 x 123 x 86 cm
Montáž kola na nastavitelné držáky Utahovací přezky s ráčnou
Hmotnost 23,1 kg
Rozpětí uchycení rámu 22-80 mm
Rozměry složený 83 x 31 x 86 cm
Vzdálenost mezi jízdními koly 22/19 cm

Barva vícebarevná
Thule EasyFold XT 934 u nás získáte za akční cenu 21490 Kč.

Další produkty z kategorie Nosiče na kolo

Další produkty od výrobce Thule


Top