Thule Epos 2

Tento žádaný produkt Thule Epos 2 od známé značky Thule snadno získáte na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Cena od 24390 Kč
Cena: 24390 Kč

Univerzální sklopný cyklistický nosič Thule Epos 2 Bike 978 s montáží na tažné zařízení. Pro převoz 2 kol, vhodné i pro elektrokola. Thule Epos je plně skládací pro pohodlnou instalaci, manipulaci a skladování. Nemusíte se bát o to, že se nedostanete do kufru vyšeho vozidla, pomocí chytrého naklápění je to bezproblémové a pohodlné (bez kol je kufr přístupný i bez náklonu). Užijte si každý výlet na maximum

Patříte mezi nadšené cyklisty, nebo si sem tam rádi vyrazíte prozkoumat krásu přírody nebo města v sedle svého elektrokola? Pak se vám určitě bude hodit tento praktický nosič elektrokol na tažné zařízení, Thule Epos 2 Bike 978. Svá kola převezete snadno na místo určení a je jedno, zda jedete jen několik kilometrů, nebo si svá kola vezmete třeba do hor nebo k moři.

Stylový doplněk

Švédský výrobce autodoplňků Thule je specialista na výrobu nosičů kol na tažné zařízení. Každý z jejich vyrobených modelů vyniká nejen designem, ale také kvalitou a praktičností. Nosič kol využijete při každodenním životě a manipulace s ním bude úplně jednoduchá, protože vyžaduje jen minimum námahy.

Design nosiče kol Thule Epos 2 Bike 978 dokonale padne ke každému typu vozu a nezáleží na tom, zda máte karoserii hatchback, sedan, combi nebo SUV. Černé provedení na sebe upoutá pozornost a krásně splyne s vaším vozem. Tento nosič kol na tažné je navržen tak, aby skvěle ladil k vašemu vozu a stal se plnohodnotným a krásným doplňkem, který bude navíc praktický.

Jednoduchá instalace

Snadné manévrování vám usnadní integrovaná ergonomická držadla pro přenášení. Nosič elektrokol na tažné upevníte ke svému tažnému zařízení úplně snadno. Stačí přijít, nacvaknout oji na tažné a díky samostabilizujícímu mechanismu pomocí zajišťovací páky máte hotovo. Pak už stačí celý nosič uzamknout a zajistit jej proti případnému odcizení.

Praktické funkce

Použité komponenty korespondují s technickými parametry, proto jízda i s plně naloženým nosičem bude komfortní a zcela bezpečná. Konstruktéři při vývoji nosiče kol Thule Epos 2 Bike 978 dbali na to, aby bylo použití co nejjednodušší, a to jak pro drobné postavy, tak pro ženy. Proto je tento nosič na tažné dostatečně prostorný, ale zároveň je snadno ovladatelný a lehký. Pokud použijete přídavný adaptér, uvezete až tři kola současně.

Kola se k rámu dají připevnit několika způsoby. Ramena pro upevnění kol umožňují připevnit kolo k jakékoli ližině a můžete tak kola naložit a vyložit v libovolném pořadí. Ramena jsou vyvinuta tak, aby dokonale sedla ke všem typům rámů a geometrií, včetně elektrokol, horských kol, gravelových kol, kol s blatníky nebo nosiči.

Myšleno na detaily

Nosič elektrokol Thule Epos 2 Bike 978 na tažné zařízení je navržen tak, aby co nejvíce zkracoval čas s manévrováním při nakládání nebo vykládání kol, díky chytrým řešením, která zcela usnadňují manipulaci s koly.

Tak například. S tímto nosičem klidně můžete hledat věci v kufru vašeho vozu, protože je plně skládací i s plně naloženým nosičem elektrokoly. Nosič je vyroben tak, aby byla vašim kolům zajištěna ta nejvyšší možná péče. Mezi koly jsou dostatečné rozestupy pro opravdu velké rozvory a snadné upevnění širokých plášťů. Pláště se uchycují pomocí přezky s ráčnou a popruhy na kola pro snadné upevnění plášťů do velikosti 3,2″ (se samostatně prodávaným příslušenstvím až do velikosti 5″)

Mějte své kolo pod palcem

Dovybavit svůj nosič elektrokol Thule Epos 2 Bike 978 můžete o praktické doplňky, které vám zpříjemní každodenní cestování. Naši konstruktéři navrhly praktická příslušenství pro cyklisty, kteří svá kola doslova milují. Tak například. Mnohdy se na extrémních cyklo vyjížďkách stane, že budete potřebovat svůj e-bike seřídit nebo opravit. To můžete díky praktickému držáku na opravu kol Thule Epos. Vaše kola budou maximálně chráněna před krádeží pomocí zámku Thule High Grade Lock, který je vyvinut ve spolupráci se společností v oboru ABUS. Také je skvělým doplňkem nakládací rampa Thule Epos, která usnadní nakládání i vykládání těžkých elektrokol.

Funkce Thule Epos 2 Bike 978

Rychlé a snadné nakládání a vykládání všech typů kol a elektrokol. Patentovaná teleskopická ramena pro upevnění kol s otočným držákem a ocelí vyztuženými popruhy slouží k upevnění na rám nebo zadní kolo.
Vysoká nosnost 30 kg na jedno kolo umožňuje přepravu těžkých elektrokol
Velká vzdálenost mezi koly (25 cm) snižuje riziko kontaktu mezi jednotlivými koly
Extra dlouhé držáky kol umožňují snadnou přepravu velkých kol s rozvorem až 1 350 mm
Přezky s ráčnou a popruhy na kola pro snadné upevnění plášťů do velikosti 3,2″ (se samostatně prodávaným příslušenstvím až do velikosti 5″)
Plně skládací konstrukce zaručuje snadnou montáž, manipulaci i skladování
Při upevnění kol je možný přístup do zavazadlového prostoru pomocí důmyslného naklápění ovládaného pedálem. Nejsou-li na nosiči upevněná kola, je zavazadlový prostor přístupný bez naklápění nosiče
Díky samostabilizujícímu mechanismu jsou montáž i nastavení nosiče kol na tažném zařízení před uzavřením zajišťovací páky snadné a rychlé
Ergonomické přenášení nosiče kol díky integrovaným držadlům pro přenášení.
Kola lze uzamknout k nosiči a nosič lze uzamknout k automobilu (zámky jsou součástí balení)
Široká nabídka inovativního příslušenství – například držák pro opravu kol Thule Epos a vysoce kvalitní zámek na kolo Thule High Grade Lock vyvinutý společností ABUS, který poskytuje vyšší bezpečnost (příslušenství se prodává samostatně)

• Hmotnost17,3 kg
• Rozměry69 x 126 x 22 cm
• Max. hmotnost jízdního kola30 kg
• Rozměry složený69 x 27 x 73 cm
• Velikost pneu29″
• Nosnost60 kg
• Rozvor kol1350 mm
• Napájení13-pin
• Uzamykací systémANO
• Max. šířka pneumatiky3″ (4,7″ při použití popruhů Thule XXL Fatbike Wheel Straps)
• Rozestup mezi koly25 cm
Barva vícebarevná
Thule Epos 2 u nás získáte za akční cenu 24390 Kč.

Další produkty z kategorie Nosiče na kolo

Další produkty od výrobce Thule


Top