Thule UpRide 599

Ve slevě výrobek Thule UpRide 599 pocházející od značky Thule jednoduše můžete získat zde teď téměř zdarma! Akční ceny od 5990 Kč
Cena: 5990 Kč

Thule UpRide splňuje požadavky všech cyklistů, kteří se chtějí dobře starat o svá kola, avšak současně chtějí, aby to bylo možné dělat snadno a rychle: Nabízí skvělou ochranu rámu Vašeho kola, umožňuje upevnění prakticky jakéhokoli typu kola a zaručuje bezchybné naložení a zajištění. To vše bez nutnosti sundávat přední kolo. Thule UpRide je navržen tak, aby umožňoval bezpečné upevnění jízdního kola pouze za přední kolo a zajištění zadního kola ve žlábku pomocí upínacího řemínku. Protože se žádné části nosiče nedotýkají rámu kola, je Thule UpRide ideální volbou pro kola s karbonovým rámem nebo jinými citlivými rámy, pro horská kola atd. Univerzální konstrukce také vyhovuje prakticky všem typům a rozměrům kol, bez ohledu na design rámu, systém brzd, odpružení nebo velikost kol. Thule UpRide umožňuje upevnění kol o rozměru 20” až 29”, s rozvorem do 1240 mm, průměrem plášťů do 3” (případně až do 5” při doplnění o samostatný adaptér) a hmotností do 20 kg.

Thule UpRide zahrnuje 20×20 mm T-drážkovou fixaci. V případě, že si zákazník přeje upevnit Thule UpRide na hranaté nebo jiné nosné tyče, které nemají T-drážky, bude potřebovat Thule Bike Rack Around-the-Bar Adapter 8898. V případě, že zákazník vlastní nosné tyče s T-drážkou 30x24mm (originální nosné tyče od výrobce vozidel př. BMW a Renault), pak bude potřebovat Thule T-track adapter 8891, aby Thule Up Ride na nosné tyče upevnil.

Cyklistika je na vzestupu což znamená, že mnoho lidí řeší i otázku, jak svá kola přepravit na požadované místo svým vozem. Právě v tomto segmentu se poměrně často objevují produkty značky Thule. Mezi ten nejnovější patří jedinečný nosič kol Thule UpRide 599. Jedná se o řešení, které je určené pro převoz jízdních kol na střeše vozu. Samozřejmostí je zde celková univerzálnost, což znamená, že daný nosič kol není problém instalovat na jakýkoliv automobil. Samotná instalace je možná jak na ALU profil, tak je možné instalovat ho i na další typy profilů, a to pomocí dostupných adaptérů, které je možné zakoupit jako formu příslušenství. Je jedno, jaký automobil jako cyklisté máte, jelikož v tomto směru univerzálnost tohoto nosiče oceníte naplno.

Ideální pro jakékoliv jízdní kolo

Samozřejmostí je, že nosič kol Thule UpRide 599 nadchne svou univerzálností i s ohledem na to, jaké kolo potřebujete přepravit. Jedná se o nosič pro jedno jediné kolo, přičemž pochopitelně není problém dokoupit další kus, pokud plánujete přepravu více kol. Určitě zaujme to, že je konstruovaný tak, aby bylo kolo upevněno pomocí předního kola. Příliš nerozhoduje jeho velikost rámu, jelikož vše je plně přizpůsobitelné různým velikostem. To znamená, že lze bez problémů pevně uchytit jak kolo s rámem pouhých dvaceti palců, tak i největší modely, které mají rám o velikosti 29 palců. Samozřejmostí je i možnost přepravy těžších kol, jelikož nosnost nosiče je velmi dobrých 20 kilogramů, což je hodnota, která bude plně vyhovovat každému cyklistovi.

Dále nezapomínejme na to, že není problémem na nosiči přepravovat i kola s různým průměrem plášťů. Thule UpRide 599 zvládne bez problémů a pohodlně i bezpečně přepravit kola s třípalcovým pláštěm, stejně jako si poradí i s těmi o velikosti pěti palců – zde však s využitím dostupného a praktického adaptéru.

Bezpečnost převozu je samozřejmostí

Konstrukce tohoto nosiče kol zabezpečí, že vaše kolo bude po celou dobu přepravy v maximálním bezpečí. A to jak díky jedinečnému systému uchycení přední části, tak i díky tomu, že zadní kolo je umístěno ve žlábku a zajištěno upínacím řemínkem. Obojí zajistí, že přepravovaná kola budou vždy držet na svém místě, i při agresivnější jízdě. A to i díky použití kvalitního materiálu, což je u značky Thule často jedna z hlavních jistot.

Bezpečnost však zajišťuje i unikátní koinstrukce, díky které se žádná část nosiče nedotýká rámu vašeho kola. To znamená, že se nemusíte bát ani drobného poškrábání, ani se nemusíte obávat poškození. Dobrá volba pro drahá, třeba karbonová kola, u kterých chtějí jejich majitelé skutečnou jistotu eliminace možného poškození.

Jednoduchá instalace nosiče, ale i kola

Samotný nosič kol lze na střechu vašeho automobilu umístit velmi jednoduše. Díky jeho hmotnosti o výši pouhých 5 kilogramů je s ním jakákoliv manipulace velmi snadná a bezproblémová. Totéž platí i ve chvíli, kdy začnete nakládat kola. I zde stačí jeho umístění na příslušné místo a rychlé uchycení do nosiče. Během pár desítek vteřin je tak připraveno k plnohodnotné přepravě na požadované místo.

Ochrana i proti zlodějům

Je jasné, že hlavně u delších cest bude nutné zastavit a vzdálit se od vozu. I toto má nosič kol Thule UpRide 599 vyřešeno, a to s jistotou, že se nemusíte obávat krádeže jak vašeho kola, tak pochopitelně i vašeho držáku. První jistotou je možnost uzamčení samotného nosiče kol přímo ke střešnímu nosiči. Není tak problém nechat ho na voze a nebát se toho, že by mohlo dojít k jeho odcizení. Stejně tak se není důvod obávat ani toho, že by byla odcizena kola. I zde je k dispozici systém, který umožní uzamčení jízdního kola právě k samotnému nosiči.

Hmotnost7,7 kg
Rozměry163 x 31,5 x 10,5 cm
Max. nosnost20 kg


Barva vícebarevná
Thule UpRide 599 u nás získáte za akční cenu 5990 Kč.

Další produkty z kategorie Nosiče na kolo

Další produkty od výrobce Thule


Top