K2 TRIO LT 100 BOA

Tento exkluzivní produkt K2 TRIO LT 100 BOA od odblíbeného výrobce K2 můžete sehnat zrovna za akční cenu! Nabídky od 4999 Kč
Cena: 4999 Kč

Novinkou v kolekci jsou bezkonkurenční lifestylové brusle K2 TRIO LT 100. Jsou lehčí a snadněji ovladatelné než jejich předchůdce Trio. Hliníkový rám a 100mm kolečka vás rychleji dovezou, kam potřebujete. Bruslař nikdy nestojí v zácpě 🙂 Brusle Trio jsou především o zábavě. • Tyto brusle se šněrují pomocí systému BOA® Fit, který umožňuje bruslařům dosáhnout brusle rychle a těsně pomocí kolečka.
• Pohodlí a stabilita jsou samozřejmostí díky originálnímu designu K2 SoftBoot® podpořenému stabilizační manžetou Stability Plus Cuff.

K2 je značka, která přinesla v roce 1993 revoluci do světa inline bruslení představením prvních bruslí s měkkou vnitřní botičkou – tzv. softboot. O více než 25 let později nepřestáva inovovat svou kolekci bruslí pro ženy, muže i děti tak, aby nabídla jen to nejlepší – od pohodového rodinného ježdění, přes každodenní fitness vyjížďky až po profesionální závody. Softboot design zůstává i nadále základním stavebním kamenem celé kolekce.
Velikost EU 38
K2 TRIO LT 100 BOA u nás získáte za akční cenu 4999 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce K2


Top