K2 ALEXIS 80 PRO

Tento vynikající kus K2 ALEXIS 80 PRO od populárního výrobce K2 můžete najít na našich stránkách teď levně! Nabídky od 3399 Kč
Cena: 3399 Kč

K2 Alexis 80 Pro jsou vhodné pro začátečníky, kteří hledají výkonné, stylové brusle za dobrou cenu. S výbavou jako je nárazy tlumící kompozitový rám, komín Plus cuff zajišťující oporu, pohodlný systém zavazování Speed Lacing nabízejí K2 F.I.T. 80 mnohem víc než standardní modely pro začátečníky. Oproti minulé sezóně jsme vylepšili svršek boty, který nyní ještě lépe sedí a je prodyšnější. • Brusle se mohou pochlubit speciálním rámem FBI Composite, který efektivně tlumí vibrace, i manžetou Stability Plus Cuff pro podporu stability a celkové snížení hmotnosti boty.
• Velkou předností je systém zapínání K2 Speed Lacing Closure System, díky němuž brusle utáhnete pouhým zatažením za tkaničku. Pro povolení stačí stisknout samozajišťovací zámek umístěný na jazyku.

• Pohodlí a stabilita jsou samozřejmostí díky originálnímu designu K2 SoftBoot® podpořenému stabilizační manžetou Stability Plus Cuff. Bota s boční výztuhou a podporou klenby je vyrobena z paměťového materiálu, který se dotváří podle tvaru nohy.

Kolečka 80mm / 80A
Ložiska Abec 5
Kompozitní rám


Velikost EU 39
K2 ALEXIS 80 PRO u nás získáte za akční cenu 3399 Kč.

Další produkty z kategorie Uncategorized

Další produkty od výrobce K2


Top